Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasimnak nem tetszik, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasimnak nem tetszik, hogy többet adok magamra, mint azelőtt. Azt hiszi, valaki más miatt teszem. Hogy értessem meg vele, hogy nincs oka féltékenynek lenni?

Figyelt kérdés
Magam miatt csinálom, mert ugy jobban érzem magam, de azt szeretném, ha ő is büszke lenne rám, hogy (viszonylag) szép barátnője van. Szeretném neki még jobban tetszeni. És ő most azt hiszi, hogy van valaki, aki miatt csinosítom magam, és hogy az nem ő... Nem hisz nekem, igaz, hogy elég nagy a változás amit csináltam magamon.. Olyan rút kiskacsából hattyúvá válás, igazi transzformásció. De engem csak ő érdekel, mit tegyek, hogy ezt elhiggye? Változzak vissza "rút kiskacsává"?
2011. nov. 30. 19:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát értesd meg vele, hogy miatta csináltad, hogy még jobban tetszél neki...
2011. nov. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ilyen az én egyik kapcsolatomban is volt.. de nekünk akkor már más gondok is voltak a kapcsolatban. A fiúnak durva önértékelési zavara is volt. Nem értette meg, hogy nincs senki más, én biztos másnak akarok tetszeni. Már addig fajult, hogy azt mondta kurv@s vagyok. Holott egyáltalán nem öltözködtem és öltözködöm úgy .. de őt már annyira elvakította a féltékenység, hogy nem tudott ésszerűen gondolkozni. Aztán véget vetettem a dolognak. De jól is tettem, mert én addigra már úgy meggyűlöltem őt azokért amiket tett, hogy folytatni nem tudtam volna vele. Na erről ennyit.

Egyébként szerintem semmiképpen ne változz vissza "rút kiskacsává". Így vagy jó! :) Nemhogy örülne, hogy egy szép barátnője van akire büszke lehet még ilyennel mer téged megrágalmazni, hogy majd biztos más miatt csinálod? Mikor őt szereted..

Bocsi ha hosszú volt. :)

2011. nov. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nemhogy örülnél, hogy féltétkeny

én barátom sosem az

2011. dec. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!