Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek milyen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bögrés gatya kérdése:

Lányok! Nektek milyen az ideális pasi?

Figyelt kérdés
szeretném megtudni h milyen az ideális pasi a lányoknak de ezt úgy írjátok le h nemcsak ami tetszik hanem azt is h mit vártok el a párotoktól.
2011. nov. 30. 20:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Bocs hogy közbeszólok de szerintem a szinte minden lánynak más az esete...
2011. nov. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Vicces legyen és komoly is egyben.

Legyen gyerekes és legyen férfi,amikor annak kell lennie.

Ne legyen hiú,viszont adjon magára.Hagyjon szabad teret,de ragaszkodjon hozzám.

kb ennyi.

20l

2011. nov. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Férfire fordítva mindig járj a nő kedvében ha szomorú vidítsd fel légy szerény de magabiztos és szeresd ahogyan csak tudod :D
2011. nov. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok, de szerintem minden lánynak egy az esete: magas és nagyfarkú. Ennyi. És persze hibátlan-arcú.
2011. nov. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
40%

Ideális pasi nekem kedves, megértő, érzékeny, jó humorú, van önbizalma, nem bulizik, dohányzik, iszik vagy csak nagyon ritkán, nem beszél túl sokat és tőlem se várja el, hogy állandóan dumáljak, figyel az egészségére, de nem kigyúrt, vékonyabb alkatúakat szeretem, legyen őszinte, lehessen meg vele mindent megbeszélni, tartson gyönyörű nőnek. Én is megteszek ezért mindent. Legyen meg köztük egyfajta lelki közösség, összhang. Lakjon közel, heti legalább 2x tudjunk találkozni. Elfogad és szerelmes belém. Lehetőleg egykorú, max 5 évvel legyen idősebb.

Csak azt várnám el, hogy szeressen, bízzon bennem és legyen őszinte.


20/N

2011. nov. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.csak unatkoztam és azért irtam ki de sokminden kiderült xD
2011. nov. 30. 20:51
 7/16 anonim ***** válasza:
Én külsőre a nagyobb darab, magasabb, és testesebb, de nem dagadt pasikat kedvelem. Persze, ez csak egy külsőség, de ez is fontos, hogy vonzódjak hozzá. Belsőleg legyen vicces, határozott. Legyen egzisztenciája. Tiszteljen engem. Hasonló érdeklődési kör sem árt. De annyi minden van, ami még kell egy kapcsolathoz, ezek csak az "alapok", amik nélkül szóba sem állok egy férfival.
2011. nov. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
És ne feledjük ki azt hogy lehetőleg hatalmas "szerszáma" legyen, mert attól lesz nemcsak "jó", "megfelelő", hanem, a szó legteljesebb értelmében... "ideális". Ezért van az hogy házas európai nők sokan Afrikába járnak "szórakozni".
2011. nov. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Felesleges feltenni ezt a kérdést. Nyilván mindenki felsorol egy rakás jó tulajdonságot, aztán ha megkapják, jön az, hogy unalmas a pasi.
2011. nov. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ezt eddig nem is tudtam de már mióta elkezdtem a középsulit a fiúk sokkal illedelmesebbek. Ide már nem az alja jön. Kinyitják nekem az ajtót, előre engednek, és ez annyira jól esik. Azt hittem hogy ez már ki esett a fiúkból.:) Imádom azokat a fiúkat akik sokat beszélnek, mert én szeretek hallgatni. Nem szeretem ha egy fiú játssza a menőt, és például kilátszik a fél alsó gatyája. Legszívesebben ott belehánynék. Szeretem a visszafogott fiúkat. :) Nekem nincsenek elvárásaim. Csak ne legyek én a bábja, és ne legyen tajparaszt.
2011. nov. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!