Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mi lehet ez? Barátság?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi lehet ez? Barátság? Átverés?

Figyelt kérdés
Van egy fiú. Rég óta ismerjük egymást. Jó viszonyban vagyunk. Rég nem beszéltem vele, most megkeresett mindenfélével. Meg is beszéltük hogy találkozunk, sokszori próbálkozásra sikerült is. Én a legjobb barátot keresem benne, szerinte is csak barátok vagyunk.... De akkor mi a fenének beszélünk állandóan a szexről? Valamikor csak hülyülünk, de valamikor látom rajta ha örülne ha összejönne.... Nekem csak barátnak kéne. Sajnos elkövettem egy hibát... Első találkozón csókoloztunk is. Fergeteges volt. De "mindkettőnk" szerint ez csak barátság. Azóta szinte vissza se ír. Szerintem most már nem érdeklem. Hogy javíthatnák ezen? Vagy egyáltalán mi ez az egész?
2011. dec. 1. 00:22
 1/10 anonim ***** válasza:

Ez egy taktika. Látom nálad már be is vált.


Most biztosan totál össze vagy zavarodva, hogy mit is akar tőled ez a fiú.


Teljesen bele vagy őrülve és csak rágondolsz állandóan.


Nem akarom lelőni a poént.


:)


Én tudom mi lesz ennek a vége...

2011. dec. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én ott elakadtam hogy valakivel csókolózol aki csak barátnak kell.Olyan előfordult hogy egy nap alatt egy BARÁT-barátnőm kétszer az ölembezuhant mert egyszer a vonaton szédült meg máskor meg a kanapé előtt botlott meg....de csókolózni nem lehet véletlenül
2011. dec. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én pedig lelövöm a poént akkor is, b@szod! :D:D


Ez a hot n' cold technika :D:D Felkelti az érdeklődésed, majd tojik a fejedre. Neked már ő jár a fejedbe, ergó egyre jobban hangolódsz rá.


De most komolyan kislány. Ne legyél már ennyire naív.

Első találkozón csókolóztatok. Fergeteges volt. Mégis mi a sz@rért nem vagytok együtt? Én nem értem ezt az egész szitut... Ha valakit csak barátként akarok nem smárolok vele, de még ha le is smárol, nem lesz fergeteges lol.


Na most elmondom a valódi helyzetet. A srác vagy csak szex társat keresett, mivel smároltatok és állandóan a szexről beszéltetek nem kizárt. Vagy a srác egyértelműen többet akar tőled mint barátság. EGYRÉTELMŰEN.

Nem hiszem el, hogy nem tűnik fel neked :D:D


Csak két féle kimenetel létezik ebből amiben most vagy:

- Soha többé nem látjátok egymást, max távoli haverként, barátság felejtős

- Összejöttök, aminek épp ideje lenne...


Az igazi párkapcsolatot és a komoly barátságot épp egy hajszál választja el egymástól...



21F

2011. dec. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

ma 00:31


Csak lelőtted, basszus! XD

2011. dec. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ugye mindenki tisztában van vele, hogy férfi és nő között nincsen barátság?
2011. dec. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

00:38:

Már hogy az ótvaros büdös f@szba ne lenne.


Ezt csak olyan intelligencia hiányos ösztönlények állítják, akik képtelenek kordában tartani az érzelmeiket. nekem is nem egy ilyen barátom volt/van. Azok is maradtak. Ők sem pályáztak rám. De attól még a dolgo remekül működött.


21F

2011. dec. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nem is barátság, nem is átverés. na akkor mi maradt?
2011. dec. 1. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat... Hát szinte kétnaponta beszélek vele... De nem különösebben érdekelődik irántam... Válaszol a kérdéseimre de csak ennyi... Nem tudom hogy akarok-e többet mint barátság. A csókolózást még én sem értem a történetben. Megtörtént és jó volt. De most ez komolyan egy taktika?? XD Ne már XD Akkor ezt beszívtam XD
2011. dec. 1. 15:56
 9/10 anonim ***** válasza:

Nézd, ez nem biztos, hogy taktika. De még ha kimondva az is, lehet hogy zsigerből jön, nem pedig konkrétan előre kitervelt taktika :D

Ne így gondolj rá...


Egyébként pedig találd ki, hogy mit akarsz :P Ha érdekel a srác, kicsit nyomulj rá... Ebből a szituból simán lehet több mint barátság, de cska rajtad áll.


21F

2011. dec. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
De hogy nyomuljak rá? Nem fog nagyon rámenősnek tartani, ha mindennap ráírok vagy odamegyek hozzá? Esetleg valami tipp? Hogy "véletlenül szóba keveredjek vele"?
2011. dec. 1. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!