Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Éreztétek már ti is így?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már ti is így? (barátság)

Figyelt kérdés

Szeretem a barátaim,de már nem érzem magam olyan jól velük.Unom magam velük.Volt már veletek ilyen?

Anno rengeteget eljártunk minden fele,pörögtünk,szórakoztunk,buliztunk állandóan.A két legjobb barátom szinte teljesen begyepesedett.Főleg az,amelyikkel a legtöbb időm töltöm.Állandóan otthon ülne,teljesen antiszociálissá vált.Azt mondja ő már ki nőtt a bulizásból,alkoholivásból meg főleg.Alig tudom kéthetente egyszer elrángatni egy kávézóba.

Lehet nekem is kikéne öregednem,de nekem még nem volt elég.Persze az normális hogy nem úgy toljuk már mint 17 évesen,de hogy rendes buliban utoljára 4 hónapja voltunk...

Sajnos én még vágyom a tombolásra,pörgésre.Volt egy barátnőm,akivel mindezt megtettük,de sajnos vele megszakadt a barátság.

Mit tehetnék?Punnyadjak be mellettük énis?Elegem van a péntek-szombat esti otthonülésekből.

Mit gondoltok?Nagyon gáz vagyok?Mit tennétek a helyemben ?


Köszi annak aki vette a fáradságot és elolvasta!


Jah mindannyian 20 éves egyetemisták vagyunk.


2011. nov. 24. 04:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mással nem tudsz menni? Szerintem egyedül ez lenne a megoldás. Nem vagy gáz, csak eltérő az igényetek.
2011. nov. 24. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Akivel jártam,azzal megszakadt a kapcsolat.

Egyetemen meg mikor alakítottam ki a barátságokat,a barátnőm rámszólt,hogy rosszul esik neki hogy egyedül hagyom meg ilyesmi.Szóval akkor úgy voltam vele hogy ez mégis csak régebbi fontosabb barátság,szóval,inkább hagytam a többieket...Úgyhogy nem nagyon!Sajnos :(

Nagyon depis vagyok emiatt...Úgy érzem elvesztegetem fiatal egyetemi éveimet.

2011. nov. 24. 04:25
 3/17 anonim ***** válasza:

"Egyetemen meg mikor alakítottam ki a barátságokat,a barátnőm rámszólt,hogy rosszul esik neki hogy egyedül hagyom meg ilyesmi.Szóval akkor úgy voltam vele hogy ez mégis csak régebbi fontosabb barátság,"


Szerintem ezt rosszul vetted le.

Arra vagyott hogy a nagyobb tarsasagba őt is vidd!

2011. nov. 24. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Dehogy is!Állandóan hívtam,de ő sosem akart velünk tartani :)
2011. nov. 24. 05:31
 5/17 anonim ***** válasza:
Jaaa?? Szerelmi kapcsolatot akart talán...:)
2011. nov. 24. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Micsoda?Kivel ?
2011. nov. 24. 05:42
 7/17 anonim ***** válasza:
VELED!!:)
2011. nov. 24. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
remélem nem titkolja 14 éve hogy lezbikus
2011. nov. 24. 05:55
 9/17 anonim ***** válasza:
Hát nekem feltunt mindenesetrem hogy nagyon akarta, hogy csak vele foglalkozz, csak kettesben legyetek.
2011. nov. 24. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
ez sajnos nem megoldás ... tényleg nemtudom hagyjam e magam sodródni a punnyadás árával.
2011. nov. 24. 06:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!