Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek is szokott olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is szokott olyan érzésetek lenni ilyenkor este felé, hogy igaz, vannak körülötted, lakásban, albérletben, akárhol, mégis magányos vagy?

Figyelt kérdés
Mit csináltok ilyenkor?
2011. dec. 1. 00:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Lefekszek, rohadt gyorsan!
2011. dec. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem tudok még ilyenkor, hozzászoktam így az egyetem alatt a kevés alváshoz
2011. dec. 1. 00:35
 3/8 anonim ***** válasza:

Akkor rakj be egy kis Children of Bodom-ot jó kis basszussal, és próbáld megérteni a szövegét, bár ez nem fog menni, de biztos, hogy nem a magányra fogsz gondolni!

ARE YOU DEAD YET?

2011. dec. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én egyfolytában ezt érzem, nem csak éjjel, de nappal is még ha többen is vannak körülöttem. De éjszaka sokkal jobban előjön, nagyon rossz... :S
2011. dec. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De te miért, tudod? Vagy csak úgy rádtör?
2011. dec. 1. 00:56
 6/8 anonim ***** válasza:

Érdekes, én éjszaka pont, hogy lenyugszom.

Reggel 5 előtt amúgy sem tudok elaludni. Ilyenkor olyan jó csend van mindenhol. Legjobb ilyenkor kimenni egy cigire, bámulni az eget, vagy csak figyelni a csendet :D:D

Amúgy átérzem, hogy miről beszélsz. Ha nicns bekapcsolva a tv, nekem is ilyen érzésem támad.

Fogalmam sincs miért, vagy hogyan segít a tv, de nekem működik :D Bekapcsolom, átváltok valami értelmes adóra, most pl natgeo pörög, aztán lenémítom ha zenét hallgatok :D



21F

2011. dec. 1. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
este felé? sajnos nem csak, nekem szinte mindig ez az érzésem van, mert igaz vannak körülöttem, de nem úgy...tehát nem vagyunks zoros kötelékben senkivel igazából, több okból...de ha lenne egy barátnőm legalább, akkor az enyhítene rajta, de 1 éve azsincs sajnos...
2011. dec. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

00:45 vagyok

Nekem konkrétan attól van, hogy ilyenkor jut eszembe, alvás előtt, hogy valóban nincs senkim. Nincs, kitől elköszönjek, akinek jó éjt kívánjak, aki miatt várjam az ébredést...

Nekem ezért, nálad nem tudom, hogy mitől lehet

2011. dec. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!