Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nehéz eset? Hogyan tudnám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehéz eset? Hogyan tudnám elérni hogy vonzódjon hozzám egy lány, akivel egy albérletben lakok?

Figyelt kérdés
A szexet most hagyjuk egyenlőre mert az előbbi hiánya (ahogy ismerem) nála kizárja az utóbbit. Meg aztán nekem sem csak ez a célom, arra lennének fizetős szolgáltatások. De vele komolyan szeretném. Eddig semmi jelét nem adta annak hogy kedvelne vagy ilyesmi, inkább olyan barátféleként kezel. Bárén sem utaltam még rá soha. (Illetve egyszer nagyon régen, de akkor még nem laktunk együtt, és valamint akkor kategorikusan kijelentette hogy ö csak barátként tekint rám, és reméli hogy én is.) De szerintem minden nőnél el lehet érni hogy megkedveljen ilyen szinten is. Legyek őszinte vele, és mondjam el hogy mit szeretnék?
2011. aug. 31. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:

1. A fiú dolga a kezdeményezés.

2. Ha egyértelművé teszed a szándékod, abból negatív reakció esetén könnyen szétköltözés lesz.


3. Mi a rákot tud ez a lány amit nem tud az 50 csak aki szembejön veled 10perc alatt az utcán?


Ne legyél rászorult pont erre a lányra. Ez pl nem vonzó.

A csaj azt tartja vonzónak, ha látszik rajtad hogy megkaphatsz bármelyik csajt és nincs szükséged pont őrá...



Szerintem inkább azon gondolkozz hogyan NE vonzódj túlságosan hozzá. De ehhez elég ha becsajozol párszor néhány másik lánnyal.


Meg fogod látni másképp gondolkodsz majd.

2011. aug. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Jó persze, igazad van, de a legtöbb lány olyan megközelíthetetlen: hacsak nem profi valaki a nagy dumákból, akkor szinte esélye sincs. "Volna kedved meginni velem valamit?" stb, ezek abszolút gáz szövegek, simán lepasszolják vele a fiút. Ezt a lányt pedig már ismerem, és viszont, így nem kéne a nulláról indulni, ami a legnehezebb. Itt volna témám, amivel szép lassan tudnék közelíteni.

Persze tudom, a kockázat is nagy (ahogy írtad).

Olyan sok ember fektet energiát abba, hogy találjon valakit, aki szinte biztos hogy úgysem az igazi.

Ennek nem kéne nehéznek lennie.

2011. aug. 31. 22:31
 3/3 anonim ***** válasza:
csak azert szeretnel vele osszejonni mert ismered?
2011. aug. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!