Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor maszturbálok, majd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor maszturbálok, majd elértem az orgazmusig, utána már nincs kedvem tovább maszturbálni, ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés

Még szűz vagyok...

Mikor eljutottam az orgazmusig az nagyon-nagyon jó érzés, ezért mindig utána folytatom a masztit, hogy megint elérjek az orgazmusig, de addigra mindig elmegy a kedvem, és amikor újrakezdem, azonnal be is fejezem.

Hamar elmegyek, kb 10 perc után...az orgamus is csak 10 mp-ig tart. Szerintetek? Nektek is így működik?


2011. dec. 1. 15:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, ez mindenkinél így működik.
2011. dec. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hogy orgazmus után már nincs kedvük, mert ez annyira jó érzés, csinálnám tovább, de egyszerűen nem megy...
2011. dec. 1. 15:52
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen. Gondolom lány vagy. Ismerkedj meg a kielégülés fogalmával.
2011. dec. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
igen, lány vagyok. :)
2011. dec. 1. 15:53
 5/9 anonim ***** válasza:
en is igy vagyok vele
2011. dec. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bármennyire ízlik valami, a gyomor kapacitása is véges.
2011. dec. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%
A nök egy része képes a multiorgazmusra, akár 15-20 szor is elélvez, egyre kisebb szünetekkel , gyakorolni kell,de nem megy mindenkinek.
2011. dec. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
huuh, megnyugodtam!
2011. dec. 1. 17:59
 9/9 David82 ***** válasza:
0%

Érdekes, egyszer, amikor egy 27 éves nővel voltam (szex) hamarabb elment, mint én. Kb. tíz perc alatt elment, én meg álltam ott vigyorogva álló micsodával. Aztán persze kézzel elmentem, de kellett még vagy tizenöt perc.

Rájöttem, ahhoz, hogy nekem jó legyen, legalább fél óráig csinálnom kell.

Azt hittem, a nők tovább bírják.

2013. ápr. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!