Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek megfelelő? (több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megfelelő? (több lent)

Figyelt kérdés
Üdv!11 éves csaj vok...és megjött augusztusban..na de ezmindegy.Nembaj ha tisztasági és nem egészségügyi betétem van?Igazából még nem volt olyan erős, ez is megfelelő..Normális választ kérek!:)köszi.
2011. dec. 1. 15:56
 1/3 anonim ***** válasza:

11 évessek is az oldalon???

2006-ban amikor regisztráltam nem volt ennyi fiatal.

Akkor úgy 14 év volt a legalsó határ.

2011. dec. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen vannak.:DD sokan. na de a válasz??:|
2011. dec. 1. 16:08
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

sztem jo az is enis azt hasznaltam nekem is pont augusztusba jott meg 11 evesen :D:D

de ha elore gondolkodsz szerintem hasznalj egeszsegugyit mert ha hirtelen megerosodik akkor atverzel es az kellemetlen (:

2011. dec. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!