Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hamarosan találkozom a lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hamarosan találkozom a lánnyal, akivel egy ideje chatelek. Be vagyok rezelve-mi van, ha élőben nem fogok neki tetszeni?

Figyelt kérdés
Képet cseréltünk már az elején, de mi van, ha élőben nem leszek neki bejövős? Nem vagyok egy adonisz..bár ő akkor azt mondta, hogy rendben a külsőm. De élőben akkor is más!
2011. dec. 1. 18:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az szarügy
2011. dec. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Akkor IJ. Benne van a pakliban...
2011. dec. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Benne van a pakliban ez is, de az is lehet h élőben is tetszeni fogsz neki. Ha nem, akkor meg ez van, másnak lehet h igen.
2011. dec. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
He ez még a jobbik eset,és arra nem gondoltál hogy ha neked nem jön be a csaj az mekkora gáz.
2011. dec. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Erre is gondoltam már.
2011. dec. 1. 18:32
 6/11 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a csaj nem fog bejönni Neked élőben, és otthon rágja a körmét, hogy a legjobb fotóját elküldte, de mi lesz, ha meglátod élőben és valójában nem fog tetszeni.

Férfiként én minden neten megismert nővel így jártam szinte. Fotó ok, élőben meg inkább mielőbb elbúcsúztam.

2011. dec. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Több kép is volt, elég jó csajnak tűnik, nem is ilyen pózolós képeket külsött.
2011. dec. 1. 18:36
 8/11 anonim ***** válasza:
És te milyen képet küldtél magadról, valóságnak megfelelőt, vagy olyat ami takarja esetleges hibáidat, szóval elég előnyős képet?
2011. dec. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Valóságnak megfelelőt küldtem neki, na jó, egyet a jobbak közül, de nem túloztam el. Jól kivehető.
2011. dec. 1. 19:10
 10/11 anonim ***** válasza:
mit idegeskedsz ? vedd fel úgy, hogy nincs mit vesztened, vedd fel úgy mint egy játékot. ha nem, akkor van másik. ezt verd magadba bele
2011. dec. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!