Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kell lemondani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell lemondani egy pasiról, akivel nap mint nap találkozom és szinte sóvárgok érte? Egyszerűen képtelen vagyok rá, mégis mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. jún. 29. 23:36
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Mondj le róla?:)
2011. jún. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

nekem egyszer azt mondta az egyik barátnőm hogy elkell képzelni ahogy a pasi vörös fejjel szarik a klotyón :D:DxD

...hát nekem nem jött be :D de azért megosztottam veled is ..hátha :D

2011. jún. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
amugy meg .. ha nincs párod akkor miért kéne lemondani róla ?:)
2011. jún. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
mert belepusztulok abba, hogy nem lehet az enyém vagy hogy egy nap elveszítem.
2011. jún. 30. 00:09
 5/23 anonim ***** válasza:
Ha ennyire vagysz ra, miert akarsz rola lemondani? Esetleg megprobalhatnal osszejonni vele?
2011. jún. 30. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Milyen a kapcsolatotok? Osztálytárs, vagy esetleg jártatok valamikor? Hány évesek vagytok, van barátnője?
2011. jún. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
együtt dolgozunk és soha nem jártunk :-(
2011. jún. 30. 12:08
 8/23 anonim ***** válasza:
Van barátnője?
2011. jún. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Szerinted??? Ha sóvárgok érte??? nekem meg "barátom"
2011. jún. 30. 12:37
 10/23 anonim ***** válasza:

Ó, pont így vagyok én is.

Én eljutottam odáig, hogy megmondjam neki, hogy nagyon kedvelem(annak ellenére is, hogy tudtam, hogy nem lehet közöttünk semmi sem), de mielőtt megtehettem volna elzavart melegebb éghajlatra.


Most azon vagyok, hogy elkerüljem és elfelejtsem, de nagyon nehéz.

2011. jún. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!