Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a magyar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a magyar nők alapvetően nem becsülik, nem tisztelik a magyar férfiakat?

Figyelt kérdés
25 éves férfi vagyok. Szakmámból eredően sok nyelvet beszélek, hobbi szinten járom európát. Általában mindenhol, (különösen: Németországban, Svédországban) döbbenten tapasztalom, hogy legalább 5ször annyiba nézik, és becsülik a nők a férfiakat. Itthon jellemző, hogy a pénztárca és a külsőségek a fontosak, de úgy bánnak a pasikkal mint a kutyával (nem magamból indulok ki, rengeteget vagyok közösségben és ezt látom). Szerintetek a pasik hibája, hogy így elkényeztették a gyengébbik nemet? vagy a neveltetés, a média a ludas?
2011. dec. 2. 11:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
inkább az ÉLET
2011. dec. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%
ez vissza fele is igaz!nem csak a nökre!es ne alltalanosits kerlek!
2011. dec. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Ez érdekes, én azt hittem, hogy nyugaton még gázabb a helyzet. De az amcsiknál biztos; oda nem is mennék csajozni, mert ott aztán végképp tiszteletlenek a férfiakkal.

Én azt gondolom, hogy nagyjából a fejlett országokban jellemző ez, de nem figyeltem meg még konkrétan.

2011. dec. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 MariskaHargitai ***** válasza:
A neveltetés, a média és a pasik hibája közösen.
2011. dec. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

az is lehet, hogy a magyar férfiak viselkednek úgy, hogy nem lehet rájuk felnézni.

de pontosan nem tudom hogy miért van, ezt túl nehéz lenne megválaszolni, minden esetre én is így látom, sok országban jártam már, és a magyar kapcsolatok nagyon sz4rok. :)

2011. dec. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
63%
Vedd figyelembe, hogy nyugaton teljes egyenlőség van, a férfiak nem nézik le a nőket mint nálunk. Ott nincs ez "a férfi az úr a háznál" típusú beidegződés. Éltem több évet nyugaton és ami ott egy férfinak természetes az itthon elképzelhetetlen (pl.: házimunkavégzés). Ez után nem kell csodálkozni, hogy a magyar nők ilyenek lettek. Ezt tanulták a magyar férfiaktól.
2011. dec. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Én alapvetően azokat a férfiakat nem becsülöm akik általánosítanak!

Azokat a pasikat viszont nagyon tisztelem,akik normális értékrenddel bírnak,nem felszínesek és tisztelik a párjukat,feltéve,h a hölgy valóban megérdemli!

25n

2011. dec. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem hozzátenni, hogy tisztelet a kivételnek. De itthon általános hogy még egy szerény megjelenésű hölgynek is nagyon komoly elvárásai vannak egy férfitől, nem elég neki semmi, ezért hát nem is tiszteli a párját. Svédországban pl, ami egy gazdag, fejlett ország, a nők még egy jó egyéjszakás kalandot is tudnak értékelni, holott köztudott hogy a svéd csajok különösen szépek:)
2011. dec. 2. 12:20
 9/16 anonim ***** válasza:
A megoldas maradj kulfoldon, keress part onnan. Minket meg hagyj meg olyan pasiknak, akik ertekelni tudnak.
2011. dec. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én becsülöm és tisztelem is őket, sőt, már egészen fiatalon elhatároztam, hogy nekem mindig csak magyar férfiakhoz lesz közöm. Már persze csak azokhoz, akik nincsenek rossz véleménnyel a magyar nőkről.
2011. dec. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!