Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy közösülésko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy közösüléskor mindig van orgazmusom, sőt olyannyira hogy hosszú és sorozatos, de ha csak orálisan, nyalással még nem tudott kielégíteni senki?

Figyelt kérdés
Ennyire rossz a technikájuk a fiúknak vagy én csak ilyenekkel találkoztam?
2009. máj. 14. 11:27
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Amikor maszturbálsz, akkor magadnak sikerül orgazmust elérni? Mert ha úgy sem, akkor a te gépezetedben van valami bibi... és nem biztos, hogy ott lent....
2009. máj. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%

szia.én is így vagyok, de nem aggodalmaskodom emiatt

felizgat a nyalás, őrülten jól esik, de orgazmusig nem jutok, nálunk inkább csak előjáték.

2009. máj. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Maszturbálásnál természetesen magam is el tudok menni és jó is csak az nem tart sokáig, és nem annyira élvezetes mint pasival.
2009. máj. 14. 11:48
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
hű, tudod hány nő irigyelné az orgazmusodat, akiknek egyáltalán nincs? :)
2009. máj. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, tisztában vagyok vele, hogy vannak olyanok is akik soha életükben nem tapasztalják meg mi az. Az egyik barátnőm is ilyen, jó neki a szex, de nem tudja mi az igazán elélvezni.
2009. máj. 14. 12:14
 6/8 anonim ***** válasza:
Még én is irigylem hapsi létemre,pedig nekünk mindig van orgazmusunk,de a hosszú és sorozatos az valami álom lehet...És nagyon izgató még csak igy hallani is!
2010. máj. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Hááát. A barátnőmnek sem nagyon ment, de mostmár akár egymás után 8-10 orgazmust is tudok okozni neki.
2013. jún. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jó régen írtad ki ezt a kérdést. Változott azóta a helyzet?
2014. júl. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!