Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Túl sokat mosolygok.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Túl sokat mosolygok.

Figyelt kérdés

Én mindig jókedvű vagyok, és szeretek mosolyogni, de mostanában kezdem túlzásba vinni. Mikor az edzőm rám néz, vagy valaki akinek komoly arckifejezése van, elmosolygom magam. Ez kezd egyre zavaróbb lenni :S

Szerinted mit tegyek ?


17/f


2011. dec. 2. 23:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
de ismerlek! én vagyok a mosolyod
2011. dec. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
persze h nem ismersz mert csak vigyorog egész Aerobik alatt csak vigyorogtál... ott rugdostalak oldalba h fejezd abba....
2011. dec. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
A mosolyom amúgy nem b.uzis
2011. dec. 2. 23:31
 4/15 anonim ***** válasza:
dehogynem... a mosolyod minden hímtagot a szádhoz vonz...
2011. dec. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Figyi, húzz a pics.ába te fasz.kalap ! Baz.meg, hogy egy normális választ nem tudsz írni :O
2011. dec. 2. 23:36
 6/15 anonim ***** válasza:

na ugye h nem mosolyogsz mindig :D

am meg jobb lenne ha gyakorolnál holnapra mert a balett mellett nem lesz időd az aerobik-ra :/

2011. dec. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Én itt lezártam a beszélgetést veled. Szia.
2011. dec. 2. 23:41
 8/15 anonim ***** válasza:
sziiija cukipofaaa láttam kacsingattál felém baletton is.. nem jönnél át segíteni a...aaa... diótörő gyakorlásában? :D
2011. dec. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Maradj jókedvű, csak tényleg nem kell mindenkire mosolyogni, a végén még kancsónak hisznek! Néha vágj fapofát is!
2011. dec. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Tényleg balettozol, meg aerobikozol?
2011. dec. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!