Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha már tudjuk, hogy a tökélete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már tudjuk, hogy a tökéletes címlaplányok retusált narancsbőrszörnyek, miért akarunk mégis hozzájuk hasonlítani? Egy csontváznak már nem alapszükséglet a szerelem.

Figyelt kérdés
Miért van egyre több anoreksziás? Miért vérszegények a lányok?Minek ez a hatalmas lelki terror ha már úgy is kamu az egész?
2011. dec. 3. 01:57
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
55%
A husis comb és széles csipő szexi! De ha átmegy teltségből kövérségbe, az már majdnem olyan visszataszító mint a csontkollekciók a címlapokon.
2011. dec. 3. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
A 71%-os, -aki így kiáll a telt lányok mellett, aki szerint egy fiúnak nem dicsőség, lánynak viszont nem szégyen, ha sok partnere volt már- biztosan lány, erre fogadni mernék.
2011. dec. 3. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
64%

Főőőúr!

Két csülköt kérek a kedves kérdező hölgynek. Hadd egyen szegényke, nem csak az anorexiásoké a világ.

2011. dec. 3. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
53%

Minden nyomdába kerülő fényképet retusálnak, korrigálnak. A mértékkel van a gond.


"Miért dicsöség egy fiunak, ha már 50 lányt lefektetett ?

Miért szégyen egy lánynak ha már 50 fiunak "széttette a lábát" ?

Nagyon egyszerű. A nőnek az a feladata, hogy a legjobb génállományú hímnek szüljön gyerekeket és felnevelje azokat. A nőnek fel kell ismernie a domináns hímet. A nőt a szexuális partnerei minősítik. Értelemszerű, hogy a sok partner azt jelenti, a ranglétra aljáról is bárki megdughatja.

A férfinak az a dolga, hogy minél több utódot hozzon létre. Tovább kell örökítenie a génállományát. Mivel a domináns hímek kapnak meg minden nőt, ezért a férfit a kapcsolatainak száma pozitívan minősíti.


Állati létezésünknek sokkal komolyabb hagyományai vannak, mint a jelenlegi társadalmunknak.

2011. dec. 3. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

én meg sovány vagyok, pedig nagyon sokat eszem, egyszerűen ilyen az alkatom (168/48), szerintem a média meg a telt, duci alakot nyomtatja, pl jennifer lopez, beyoncé, meg le a soványakkal stb... nekem meg ez nem tetszik :D


a címlaplány meg legyen retusált, már 40éve is retusálták őket, képzeld. azelőtt azért nem , mert kézzel festették/rajzolták fénykép alapján (lásd: pin-up)


miért kéne narancsbőrt vagy hurkákat mutogatni egy újságcímlapon, attól lesz számodra vonzó, hogy megvedd, vagy mi? de komolyan? :)


a fogyókúrás cikkek viszont a sírba visznek, melyik kevesebb kalória a tonhalas szendvics vagy a lazacos teljes kiőrlésű... hát én meg nyilván azt választom amiben több a kalória, idegesít ha valaki salátán nyammog és nem tudunk egy jót enni együtt.


nem a súlyon van a kérdés, van egy egészséges érték, sovány-telt között, ami alatt és felett bizony egészségtelen is és csúnya is, szegény akkor is ha betegség miatt olyan (anorex, vagy pajzsmirigybeteg és kövér) de ezt lehet kezelni és gyógyítani. amúgy meg mindenkinek más testalkat áll jól. csak természetes legyen és az egészséges értékeken belüli.

2011. dec. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Ahogy itt is kiderült, azért akar minden csaj két lábon járó csontváz lenni, mert a fiúk ezeken a képeken nevelkedtek fel.

Ezt látják a címlapokon, a filmeken, a férfimagazinokban (amit elcsórnak aputól), a neten, stb. Előbb látnak egymillió retusált pixelpitsát, mielőtt élő, hús-vér nőhöz érnének.

Olyan irreális elvárásaik vannak a női testtel szemben, amit egészségesen táplálkozó, normális mértékben sportoló lányok nem fognak teljesíteni.

Lásd a hozzászólót, aki még azt is undorodva leszólja, aki telt csajokkal szexel.... bár nem értem, neki miért fáj, ha elméletileg se a fiúkat, se a kövér csajokat nem szereti, tehát több szabad, potenciális szexpartner marad neki... hangsúly azon, hogy elméletileg.

Sok látens homi is a vékony, melletlen, csontos csajokra bukik, akik úgy néznek ki pucéran, mint egy 12 éves kisfiú, pu.ncival. Lásd: hím divattervezők és kedvelt női modelljeik.


Akinek nem a média diktálja, hogy mit tetszik nekik, nem tartják vonzónak ezt az alkatot.

Fiú haverok reakciója:

"Feltörné a farkam"

"Ba+, ebben látszana a faxom, ahogy ki-be mozog, fúúúúj"

Szerepjátékos srácok:"Ott jön 50 xp! Üssed, üssed!!!"

Erre válasz: "Hogy hozzzáérjek? Hülye vagy? Inkább törnölöm..."


Mindegyikük barátnője csinos, egészséges BMI-vel, és mellekkel.

2011. dec. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Én nem érzek "hatalmas lelki terrort" és általában az aerobic edzőmhöz akarok hasonlítani akit élőben szoktam látni és nagyon csinos, izmos.

Azok a férfiak akiket én ismerek nem a "csontvázakhoz vonzódnak" szerintem a nőknek ekkora trauma ez inkább.

Én attól vagyok rosszul amikor magukat "husis"-nak valló lányok panaszkodnak a médiára meg mindenre de az eszükbe sem jut, hogy egy kis sport és egészségesebb étkezés beiktatásával ők is nézhetnének ki jobban.

2011. dec. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
07:49 Az én válaszomban példaként szereplö kérdésre 100%ban hasznosnak tünik a válaszod , de ettöl még érthetetlenebb, hogy a fajfenntartási ösztöntöl vezérelt himek miért a selejtes génállományu, beteges , szaporodásra alkalmatlanabb nöstényt választják a " csordából" .
2011. dec. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

"Nagyon egyszerű. A nőnek az a feladata, hogy a legjobb génállományú hímnek szüljön gyerekeket és felnevelje azokat. A nőnek fel kell ismernie a domináns hímet. A nőt a szexuális partnerei minősítik. Értelemszerű, hogy a sok partner azt jelenti, a ranglétra aljáról is bárki megdughatja. "


Ez baromság, lehet hogy a nő sok domináns hímmel szexelt. Tegyük fel, hogy lefeküdt 50 pasival, ha ebből a többség a férfiak alja, akkor azt akarod mondani, hogy nincs a világon 5-nél több domináns pasi? Akkor a nők 99,99999999%-a sosem szexel domináns hímmel. Ha viszont a nők felének jutna, akkor egy nő akár egymillió férfival is lefeküdhet úgy, hogy csak domináns partnere van. Persze mindig van rangsor, de senki sem találkozik egyszerre az összes pasival, hogy abból ki lehessen választani a legjobbat, hanem mindig az adott felhozatalból kénytelen.

2011. dec. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 .Daniel. ***** válasza:

Azért választják a selejteset mert ezt mutatja nekik a média. A másik fele pedig undorodik a selejtestől.

Hogy a kisp*nák miért akarnak hasonlítani az agyonretusált nőkre az is a média hibája meg az övéké is mert végtelenül ostobák a mai "nők". Egyébként azt veszem észre hogy a férfiak nagy része nem részesíti előnyben a csontvékony lányokat. Legalábbis élőben nem igazán, de tévében sok ilyet látni=média. Ez a dolog szerintem nagyon elfajulhat. A mai kiscsajoknak semmi önbizalmuk nincs, smink mögé bújik mindegyik 12 évesen és 50 évesen már ők maguk sem tudják hogy néznek ki smink nélkül. Na ez a durva. De rá kell nézni a modellekre. Ki érne hozzá egy olyanhoz?? De ha már a média nem állítja le a dolgot a nőknek kéne annyi eszüknek lenniük hogy leteszik azt a k*rva nőklapját meg olcsó, semmilyen divatmagazinokat és elkezdenek IGAZI nőként viselkedni és nem agyatlan divatrabszolgaként.

2011. dec. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!