Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülők! Volt már olyan, hogy a gyerekeitek véletlenül megláttak benneteket meztelenül?

Figyelt kérdés
2011. dec. 3. 07:31
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
miért ezzel mi a probléma, nem értem a kérdést...
2011. dec. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát semmi. Én úgy nőttem fel, hogy rengetegszer láttam a szüleimet meztelenül. A barátnőim viszont ezt elképzelhetetlennek tartják. Ők csak egyszer-kétszer látták véletlenül, és akkor is sikoltozás lett a vége.
2011. dec. 3. 07:48
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Igen. A családban minek a szégyenlőség ? Nehogy már bujkálni keljen ha az ember átakar öltözni.
2011. dec. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
Nem. Erre mindig vigyáztunk. A most divatos egymás előtti meztelenkedéssel nem értünk egyet.
2011. dec. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
Mi nem nudizunk. Viszont ha meglátjuk egymást meztelenül, akkor no problem. De nem minden nap.
2011. dec. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
nem és nemis akarom
2011. dec. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Nem tudom, azt hiszem nem.

Nem igazán divat nálunk a "na és aztán, nem loptam én!" mentalitás.

2012. jan. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
57%

Kérdés a kérdezőhöz, melyik a jobb?

A kíváncsiság,ami ahhoz is vezethet, hogy a gyermek képes, meglesni a szülőket szex közben...

Az sem jó ha egymás előtt meztelen mászkáltok, fürdötök...stb, de a természetes meztelenséget nem szabad titkolni. Ha öltözködtök, vetköztök, nem szabad bezárkózni, és ha véletlen még is meglátja a gyermek a meztelen szülőt, nem szabad leszídni, vagy megijedni, hanem mintha semmi nem történt volna, folytatni kell.

Nem szeretem a magamutogató nudista beállítottságot, de azt gondolom, hogy családon belül az emberi test meztelensége, teljesen természetesnek kell hogy legyen.

2012. jan. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!