Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Legszivesebben kivágnám az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legszivesebben kivágnám az ismerőseim listájáról, de elvileg az gyermeteg. Mi legyen?

Figyelt kérdés

Van egy lány baráti alapon, táncon ismertem meg. Aztán abbahagytam, de vannak ugye bulik stb. Idáig 2x irtam neki, hogy jöjjön, de úgy tünik, egy egyszerű nem-et se tud visszairni. Legszivesebben kivágnám az ismerőseim listájáról, de elvileg az gyermeteg. Oké, röhögjétek ki magatokat, és aztán mondjátok meg, mi legyen?

Nem kell nekem mint barátnő, de allergiás vagyok hogy ennyire szrba nem lehet venni a másikat..... (pasi voltam)


2011. dec. 3. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Szrba sem néz, Téged mégis foglalkoztat.. Töröld ki nyugodtan, ha ettől jobban érzed magad.Ha akar tőled majd vmit úgyis megtalál..
2011. dec. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ki gondolta volna, hogy te vagy a pasi :D tipikus női viselkedés! szerintem szard le! rohadjon meg ott ahol van, nem kell vele foglalkozni...
2011. dec. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
emberileg nem tudom felfogni... pedig még ő keresett... pfff
2011. dec. 3. 16:07
 4/4 A kérdező kommentje:
hehe, szerencséje van, visszairt határidő után, hogy nem :)
2011. dec. 6. 00:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!