Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez az egész? Miért érzek így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az egész? Miért érzek így?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel többnyire egy busszal megyünk reggel, de nem ugyanabba a suliba. Már amikor először megláttam kb. 2 éve szimpatikusnak tűnt és egyre inkább megtetszett. Szerettem volna megismerni hátha én is bejövök neki. Sokszor mosolyogtam rá, rápillantottam, de nem reagált semmit. Félénk voltam ahhoz, hogy odamenjek hozzá beszélgetni. Így teltek a hónapok, én örlődtem, hiszen akkor már nagyon-nagyon tetszett, időnként úgy éreztem, hogy hiányzik, pedig nem is ismertem.

Egyik reggel egyszerre értünk a buszmegállóba, ránéztem, mosolyogtam és köszöntem neki. Konkrétan semmit nem reagált még nem is köszönt vissza.

Ekkor én átgondoltam mindent és rájöttem, hogy reménytelen. Kivertem a fejemből majdnem 1 éve. Azért párszor még köszöntem neki, hiszen minden nap látjuk egymást, de miután nem köszönt vissza úgy gondoltam én sem köszönök neki, minek?!

Egyébként kicsit ellentmondásos, de idén néha udvarias volt, előre engeded felszállni/leszállni.


Szóval majdnem 1 éve minden oké, kivertem a fejemből, pedig korábban (amikor tetszett) sokat álmodoztam arról, hogy miket csinálnánk, meg hogy közösen fürdünk stb.

Tegnap láttam egy tök semleges kiírást a facebook profilján és azóta ő van az eszembe. Éjszaka azt álmodtam, hogy összejöttünk és bemutatott a szüleinek, náluk aludtam és pettingeltünk.


Pedig már nem tetszik, nem vonzódom hozzá, nem akarok tőle semmit. Akkor mi ez az egész? Miért érzek így??

16/L (a fiú 18 lesz)


2011. dec. 3. 16:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Csak szimplán romantikus hangulatban vagy...
2011. dec. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi. :))

Akkor ez lehet...Mostanában tényleg romantikus hangulatba vagyok, olyan jó lenne odabújni valakihez..Talán ezért van ez az egész.

2011. dec. 3. 17:30
 3/9 anonim ***** válasza:
Melyik megyében laksz?
2011. dec. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez miért fontos?
2011. dec. 3. 18:01
 5/9 anonim ***** válasza:

Azért, mert én is ismerek egy ilyen fiút, akivel jóban vagyok azért kérdeztem, hátha tudnék segíteni.

Vagyis melyik megyében laksz?

2011. dec. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi. Mint már írtam a kérdésben is, már nem tetszik, nem vonzódom hozzá, nem akarok tőle semmit (se csókot, se szexet, se kapcsolatot semmit). Oké, még mindig azt mondom, hogy jó pasi, de korábban volt egy kis plussz, de ez elveszett és ez nem is baj.

Egyébként észak-m.o.-i vagyok. :)

2011. dec. 3. 18:36
 7/9 anonim ***** válasza:
Vagy írj privátot üzenetet, talán tudok segíteni!
2011. dec. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Budapest északi része?
2011. dec. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ha pesti lennék leírtam volna. Elég nagy Pest ahhoz, hogy ne lehessen kitalálni ki írta a kérdést vagy hogy kiről szól.

Utolsó előtti: írok privit. :)

2011. dec. 3. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!