Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 éve vagyunk együtt a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 éve vagyunk együtt a barátnőmmel, tudom hogy szeret engem és szerelmes belém de én nem érzem így, miért lehet ez? Pedig én is így érzek iránta. Most volt egy kis vita, meg egy kicsit fura az egész. Lehet, hogy ez miatt érzem így?

Figyelt kérdés
2010. jan. 3. 22:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy a veszekedés miatt érzed ezt.
2010. jan. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azt is mondta, hogy fura érzése van. Kérdeztem, hogy miről és azt mondta nem tudja. Most valahogy nem értem az egészet:(
2010. jan. 3. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!