Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti tudtok tanulni, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti tudtok tanulni, amikor szerelmesek vagytok?

Figyelt kérdés
2011. dec. 3. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ: Egyetem vagy Középiskola, vagy Gimnázium, vagy Átalános iskola.
2011. dec. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem ilyenkor mindenki kevésbé tud..de azért ne rontsd le az átlagod..ha mégsme jön össze a dolog akkor bánni fogod,h elpazaroltad az időd
2011. dec. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nehezen, de azért megy. Mindig elkalandozik a figyelmem, mindig a barátomon jár az eszem közben...

De végül is már végigcsináltam egy emelt kémiaérettségit és 1 évvel később az összes többi érettségimet, 95%-os átlageredménnyel, aztán az egyetemen is levizsgáztam, átlagosan 4,5 eredménnyel, egyelőre ott állok, hogy túl vagyok a másodéves szigorlatokon... Igaz, hogy a gimiben kitűnő voltam, most meg "csak" 4,5 körüli az átlagom az orvosin, de szerintem ahhoz képest, hogy folyton a szerelmem jár az eszemben tanulás közben/ helyett, nem olyan rossz a hatásfoka a tanulásomnak :)

20/L

2011. dec. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, attól még nem megy el az eszünk. -.-"" (Bár úgy látszik vannak kivételek...)
2011. dec. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
igen... akkor is megtanulom h hülyeség volt...
2011. dec. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az a durva, h amikor szerelmes vagyok - na jó, nem szerelmes, hanem amikor nagyon nagyon vonzódom valakihez és alakul vele a dolog, akkor sokkal inkább hajt valami, h csináljam meg. amikor nem tetszik senki, akkor meg annyira nem vagyok hajlandó felemelni a könyvet se...
2011. dec. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!