Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, bejönnek nektek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, bejönnek nektek a titokzatos fiúk?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy régen nagyon közlékeny és barátságos voltam, de történtek dolgok, és megváltoztam. A közlékenység és barátságosság megmaradt, csak átalakult, még pedig úgy, hogy nem beszélek magamról. A képességeimről, a személyiségemről igen, viszont a múltamról, az előző kapcsolataimról, személyes dolgaimról nem. Tehát a lányok ismernek, mint embert, de úgy mondva mégsem tudnak rólam semmit. Ez lehet vonzó, vagy éppen elszúrom az esélyeimet vele?
2011. nov. 17. 22:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Előbb-utóbb csak meg kell nyílnod a lány előtt, hogy tényleg ismerjétek egymást.

Amúgy nem feltétlenül rossz, ha tisztázod, hogy ,,erről most még nem szeretnék beszélni", de később, ha tényleg komoly kapcsolatod lesz, akkor nem árt, ha ilyesmiről is tudtok beszélni, mert akkor téged se nyomaszt.

2011. nov. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

amíg egy kapcsolat nem elég komoly, nembaj, ha nem beszélsz pl az előzőekről. és olyankor sem kell túl mélyen belemenni. én így vettem észre.

23F

2011. nov. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak ha jól nézel ki.
2011. nov. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jól nézek ki.
2011. nov. 18. 16:40
 5/8 anonim ***** válasza:

és még szerény is vagy. :)

Nem szúrod el az esélyeidet, de egy idő után tényleg meg kell majd nyílni.

2011. nov. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, csak tisztában vagyok magammal. Amúgy több rosszat tudok felsorolni magamról, mint jót. De a visszajelzések alapján jól nézek ki.
2011. nov. 18. 17:23
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem azért írtam a szerényes dolgot.

Jó dolog, ha tisztában vagy magaddal és nem hinném, hogy csak ez az egy pozitív tulajdonságot van, hogy jól nézel ki.

:)

2011. nov. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem bejönnek a titokzatos fiúk. Sokkal izgalmasabbak, mint az a fajta, aki már az első perctől mindent megoszt mindenkivel és két óra leforgása alatt már kívülről fújom az önéletrajzát, hogy hányas lába van, melyik oldalán alszik és mit evett reggelire. De igaza van az elsőnek, szép lassan meg kell nyílni az emberek előtt, ha kicsit intimebb kapcsolatot akarsz (nem feltétlenül szerelmet, mondjuk közeli barátságot). Szóval ha lassan is, de mindenképp tudatnod kell a másikkal, hogy megbízol benne.
2011. nov. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!