Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elég, ha pozitív visszajelzése...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég, ha pozitív visszajelzéseket küldök folyamatosan a pasinak, aki bevallotta, hogy tetszem neki? Vagy mondjam neki nyíltan, hogy ő is tetszik nekem?

Figyelt kérdés
Még nem bízom meg benne teljesen, ezért nem merek lépni.. De így próbálom "melegen" tartani a dolgot, hogy elég egyértelmű jeleket küldök neki, amikből leszűrheti, hogy tetszik ő is nekem. Néha vágyom rá, hogy elmondjam neki, de nem merem mert félek, hogy kiröhög, hogy nem is gondolta komolyan hogy tetszem neki és csak hülyít. Volt már erre példa.
2011. dec. 4. 13:53
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Mondd meg nyíltan, mert ami nektek egyértelmű jel, az gyakran egyáltalán nem az.
2011. dec. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk küldj neki pozitív jelzéseket 1-2 héten keresztül,lássa hogy érdeklődsz felé, és azután mondd is meg neki ha ő nem lép, nem vesztesz vele semmit,bátraké a szerencse, lehet hogy pont életed szerelme lesz :D .
2011. dec. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi :). Lehet, hogy nemsokára mondani fogom neki. Csak van bennem egy félelem, mi van, ha nem is igazán tetszem neki. De igaz is, aki mer, az nyer. Szerintem hamarosan megpróbálom. A jelek pedig több, mint egyértelműek, csak még direktbe nem merem elmondani neki, hogy tetszik, mert azzal megmutatom neki a sebezhető oldalamat. Emígy érzelmes, de egyben kemény csajnak számítok, enm szeretném elveszíteni a reputációmat.
2011. dec. 4. 14:04
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább neki kellene bevallani. Mivel ha te idő előtt kiadod magadat, kaphat az alkalmon és kihasználhat.

én a te helyedben csak jelzéseket küldenék. ha nem lép egy idő után akkor szerintem nem akar semmit.

2011. dec. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!