Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék ismerkedni fiukkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék ismerkedni fiukkal de nem tudom hol?

Figyelt kérdés
2011. dec. 4. 16:39
 1/9 Randy Orton ***** válasza:
Hát nem itt ^^
2011. dec. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tudod ez a bolygó marha nagy,szóval nem sorolnám fel az összes lehetőséget.
2011. dec. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Utca, park, busz, vonat, iskola, munkahely, pályaudvar, ház, koncert, buszmegálló, metró, uszoda, fürdő, hotel, gyógyszertár, esküvő, könyvtár, kávézó, teázó, (pláza), futópálya, kutyaiskola, macskaiskola, könyvesbolt, stb....
2011. dec. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Netes társkeresők. Felejtsd el a sztereotípiákat. Csak ésszel csináld, és ne ess bele a tipikus hibákba ( [link] ).
2011. dec. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha mindenki csak a neten fog ismerkedni, már tényleg nem lehet normálisan ismerkedni...a neten nem látod és nem érzed a másik kisugárzását, ami megfog a másikban alapesetben.
2011. dec. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Köszönöm a társkeresős linket.

Én lányokkal szeretnék ismerkedni, de még nem igazán van tapasztalatom ezen a téren. A netes ismerkedést se próbáltam még. Lehet hasznomra válik.


Amúgy Kedves Kérdező, nekem úgy tűnik a kérdésedből, hogy ismerkedni szeretnél. (Igen, ezt egy nagyon kacifántos logikával következtettem ki.) Én is ismerkedni szeretnék. Csak hát ugye lányokkal. A kérdésedből továbbá arra is következtethetünk egy bonyolult levezetés során, hogy te, Kedves Kérdező, lány vagy. Én meg definíció szerint fiú vagyok. Nem szeretnék tolakodni, de felmerült bennem egy ötlet. Nem ismerkedhetnénk mi 2en? :)

2011. dec. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
kedves utolsó válaszoló írj privátban
2011. dec. 4. 17:40
 8/9 anonim ***** válasza:

Írtam.

Írsz majd te is? (:

2011. dec. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 aszomszedneni ***** válasza:
menj a TESCO-ba gesztenyét venni xD
2011. dec. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!