Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik, mit gondoltok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, mit gondoltok egy ilyen lányról? Vélemények érdekelnének.

Figyelt kérdés

Elvileg: Szép, csinos, kedves, értelmes, inkább visszafogott, de szeret szórakozni. 22 éves és még nem volt barátja.


Azért kérdezem, mert rólam ezeket mondják. De mikor megtudják, hogy nem voltam még senkivel, elfordulnak tőlem a pasik. Őszintén érdekelne, hogy mire gondol egy pasi, amikor egy szerinte szép és normális lányról megtudja, hogy nem volt még senkije.


2011. dec. 4. 17:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%
sokan pedig inkább díjazzák ezt
2011. dec. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
94%
A kisugárzása számít, nem az, hogy hánnyal volt vagy nem volt, én semmit sem gondolnék erről. 23F
2011. dec. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
75%
leszbikus
2011. dec. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
helyesbítek, már randizgatnátok egy ilyen lánnyal, és tetszene minden, és kiderülne ez.
2011. dec. 4. 17:13
 5/22 anonim ***** válasza:
95%

"Elvileg: Szép, csinos, kedves, értelmes, inkább visszafogott, de szeret szórakozni."

Ez mind igaz??? Mert ez esetben jó nagy hülye, aki ez miatt nem akar tőled semmit... Engem nem zavarna. 22F

2011. dec. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
89%

Korodbeli átlagpasi ? Azt hogy rohadt válogatós lehetsz, és a francnak kinlódjon, ugyis fogsz benne hibát találni.

Nen azt mondom, hogy igy van, de nekem is ez a elsö gondolatom

2011. dec. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
89%
Ha már valakivel randizgatok, akkor messze nem érdekelnek az exei, ahogyan az sem, hogy volt-e egyáltalán barátja már. 23F
2011. dec. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
92%

Én nagyon örülnék egy ilyen lánynak.

Nem tudom, hogy a többiek miért tartják ezt bajnak. Nekem inkább előny.

Azok a lényeges tulajdonságok, amiket az első sorban mondtál. Szép, csinos, kedves, értelmes, visszafogott. Ez nálam már tuti bejön :)


21f

2011. dec. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
48%

"helyesbítek, már randizgatnátok egy ilyen lánnyal, és tetszene minden, és kiderülne ez."


Szerintem ilyen férfi nincsen... 22F

2011. dec. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
95%
Én még örülnék is neki, h én lehetnék az első.
2011. dec. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!