Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan lányok, akiknek volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan lányok, akiknek volt nemi élménye egy másik lánnyal! Titeket milyen indok vezérelt arra hogy a saját nemeddel kipróbáld a szexet?

Figyelt kérdés
Miért mentél bele egy, vagy több leszbikus kalandba? Mi volt a fő indokod? Kíváncsiság? Kiábrándultság a férfiakból? Félelem hogy kihagysz valamit az életből? Szex vágy? Tapasztalatszerzési vágy? Szerelem? Nemi vonzalom? Bevállalós hozzáállás? Empátia? Bánat? Menekülési vágy a világból, társadalomból? Megtetszett esetleg egy leszbikus film jelenet vagy regény? Vagy mégis mi?
2011. dec. 4. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
Én nem vagyok lány, de tudom, hogy 99%-ot egy ok vezérelt: a divat.
2011. dec. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
sztem csak a kíváncsiság és/vagy a divatmajmolás
2011. dec. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az első válaszolónak igaza van - sajnos.
2011. dec. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 B.B05 ***** válasza:
Miii? Elég szomorú, hogy így gondoljátok. Én biszexuális vagyok. Előbb volt lánnyal nemi élményem, mint fiúval. Egyáltalán nem divatból, egyszerűen vonzanak a lányok is. Sajnálom, hogy ez olyan érthetetlen.
2011. dec. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
még eléggé fiatalok voltunk a pasizáshoz, amikor a barátnőm enyhén szólva rám mászott. inkább csak a kíváncsiság hajtott minket, de szerintem még mindig jobb 15 évesen lánnyal csinálni, mint fiúval!18/l
2011. dec. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"szerintem még mindig jobb 15 évesen lánnyal csinálni, mint fiúval"


Mi a jó élet van??? A szexuális vonzalom korfüggő, vagy mi az isten? Komolyan mondom, ez elképesztő... :-(

2011. dec. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem, de sokan felelőtlenek, és még éretlenek a szexhez 15 évesen. erre mondtam, hogy inkább lánnyal, akkor legalább nem lesz terhes...de nem korfüggő, vannak felelősségteljes 15 évesek is, csak ritka...
2011. dec. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!