Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legdurvább indok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legdurvább indok, amiért szakított veletek a párotok? Mi fájt a legjobban?

Figyelt kérdés
2010. szept. 30. 22:29
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
93%
A legdurvább indok: ,,Szarnak éreztem magam, ezért menekültem hozzád."
2010. szept. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
Ja ezt akkor mondta, amikor megkérdeztem, hogy miért járt velem. A szakítás oka nyilván az volt, hogy nem szeretett.
2010. szept. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%

hogy ki akarja próbálni más csávókkal is.

de a legtrébb az volt amikor nem mondott semmit, csak lelépett. :)

2010. szept. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 Moszuke ***** válasza:
66%
úh baz.. részvétem
2010. szept. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%

szerintem inkább vicces,egy féléve jártunk tökéletes volt, elmetentünk nyaralni ott is minden okés volt,de véletlenül nem hoztam fogkrémet,mondtam kimegyek boltba erre mondta hogy Jajj dehogyis használjam az övét,gondoltam ez igy rendben van.

NA,este óriási balhé tudod miért?!MERT A KÖZEPÉN NYOMVA NYOMTAM KI MAGAMNAK A FOGKRÉMET:D

összevesztünk duzzogva mindenki a maga útjára ment,reggel ő ment be először tusolni mosakodni aztán én pesze megint a közepén nyomtam össze,nem tudok ilyenekre koncentrálni kimentem a konyhába eszembejutott,hogy JAJJ megyek vissza erre ő már dühöngve kirohan hogy hogy képzelem és leorditotta a fejemet és "egy ilyen PEDÁTLAN nővel nem akarok közös jövőt" szöveggel szakitott velem:D:D:D:D

pedátlan=pedáns ellentettje akart lenniXD

2010. szept. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
jah erre elröhögtem magam és rámcsapta az ajtót:Dtök jó volt még 2hétig nyaralhattam Tunéziában,amit ő fizetett:D
2010. szept. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%

Én szakitottam,de elég durva az ok,igy leirom ha nem baj.


Amig a korházban voltam,szülni,addig a párom itthon más nővel hetyegett.

2010. szept. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 Moszuke ***** válasza:
100%

xDDDDDDDDDDDDD

kúva nagy arc lehetsz fogkrémes ember:DD nagyon jó story:)

2010. szept. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
68%
De most komolyan hiszti roham a fogkrém kinyomásának módszere miatt XD.De vágod,hogy ő hazament ezért?Amúgy 2 hét alatt,amit ott tartózkodtam még megtaláltam a jelenlegi magyar páromat,aki egy meglepetés utazással került ki oda úgyszint egyedül.Ennek már 4 éve.Akkor 16 voltam.
2010. szept. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
a fogkrémes gyilkos....:D
2010. szept. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!