Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 13 éves vagyok és még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 éves vagyok és még nem smroltam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
az expasim többször megpróbált lesmrolni de mindig elutasítottam.tudom, hogy egyszer úgy is meg kell történnie.. de félek, hogy beégek vagy ilyesmi.meg totál leblokkolok olyankor.bnőm felajánlotta, hogy megtanít de ő se l*szbikus és én se .. de azt mondta ha életbe vágó akkor megteszi.. de én meg nem akarok bnőmmel smárolni.. az milyen már ?! undorító.segítsetek..h mit csináljak ://

2011. dec. 4. 18:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
szerintem.. smárolj
2011. dec. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
de félek..és bnőmmel nem akarok._.
2011. dec. 4. 18:19
 3/15 anonim ***** válasza:
de ne a barátnőddel
2011. dec. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
de más..nincs..és félek :/
2011. dec. 4. 18:26
 5/15 anonim válasza:
méééééééért van ilyen sok idióta?
2011. dec. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
majd el jön az ideje nem kell siettetni! És nem fogsz beégni ha vmit roszul csinálsz az elsőnél! A elsőnél én sem tudtam akkor 14 voltam a barátnőm tanított meg akivel azóta is együtt vagyok! 15/F
2011. dec. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Mondjuk 13 évesen nem nagyon kellene smárolnod.. de hát ez van..

Ne félj tőle. Ha le akar smárolni valaki akkor hagyd... majd jön magától.

Nem kell félni. Mindenkinek kell első alkalom.

Ha az elsőt el is bénázod, a másodikra már tudni fogod hogyan kell.

Ne parázz... ez olyan mint a szuri /13 éves vagy azért magyarázom így/ ha félsz tőle.. feszengsz, akkor tényleg rossz. De ha úgy vagy vele, hogy úgyse lesz semmi baj.. akkor meg tényleg nem is lesz semmi baj. (:

2011. dec. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
most miért görcsölsz ezen? még csak 13 vagy, ráérsz. smárolj akkor mikor már nem parázol ennyire. -.-"
2011. dec. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Várj még pár évet!
2011. dec. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
jó.:// csak megijedtem mikor a nyelvét a számba dugta..én meg elhúztam a fejem xDDDD
2011. dec. 4. 18:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!