Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 13 éves vagyok és még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 éves vagyok és még nem smroltam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
az expasim többször megpróbált lesmrolni de mindig elutasítottam.tudom, hogy egyszer úgy is meg kell történnie.. de félek, hogy beégek vagy ilyesmi.meg totál leblokkolok olyankor.bnőm felajánlotta, hogy megtanít de ő se l*szbikus és én se .. de azt mondta ha életbe vágó akkor megteszi.. de én meg nem akarok bnőmmel smárolni.. az milyen már ?! undorító.segítsetek..h mit csináljak ://

2011. dec. 4. 18:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Úristen hát ez szörnyű :'(

atya ég.expasi mi a fene -.-

ez ám a dilemma hogy 13évesen még nem smároltál. húha mi lesz most

lehet örökké gyerek maradsz :OO

egyébként a barátnőddel ne próbálgasd.

inkább várd meg amíg jön egy fiú akibe tényleg szerelmes leszel és majd vele.

2011. dec. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

előző vagyok lehagytam azt hogy: NEVETSÉGES!

13 éves vagy mit parázol ilyeneken? 13 évesen a barátnőddel hülyéskedni és játszani kéne, nem pedig azon gondolkozni hogy smároljatok e mint két ribanc lezbikus -.-

jó hogy néhány embernek van ideje ezen gondolkozni.

újságold el anyukádnak vajon ő mit szól ehhez a hatalmas problémádhoz?!

2011. dec. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Kell partner a gyakorláshoz? :)
2011. dec. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szörnyű. Hogy fogsz így a ribanc kortársaid szemébe nézni, akiket ennyi idősen már megb.sztak párszor?
2011. dec. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
az ilyen lányok miatt böngésznek a pedofil emberek a neten :)
2011. dec. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!