Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom már többször is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom már többször is megujjazott, és hát egy nap többször is sikerült elmennem! Szerintetek ez nem baj?

Figyelt kérdés
Õ naguon örült neki,de fura volt h ennyiszer sikerült..
2011. dec. 5. 00:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
én 6 szor újjaztam meg a nőmet egy nap abból 5 ször lett orgazmusa 6 szor azért nem mert kis hijján ránk nyitott a hugom... és ez kb 10 óra alatt volt...
2011. dec. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Miért lenne baj? Sorozat orgazmusról még nem hallottál? Ez a lányok kiváltsága:/ Mi meg tudunk állva pisilni, f@sza...
2011. dec. 5. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Dehogy baj. Jól csináljátok, örülj neki.
2011. dec. 5. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Hát én többször is elmentem egymás után! Szoktunk játszani elötte egymással.Lehet h az is rá segít? :) pl. Le vetkõztetjük egmást, vetkõzõs pókert játszunk :) ( azt szeretjük mert én béna vok pókerbõl!) :)
2011. dec. 5. 01:02
 5/22 A kérdező kommentje:
Elsõ Te mennyi idös vagy?
2011. dec. 5. 01:04
 6/22 anonim ***** válasza:

Persze, hogy segít az is.

(én is szeretek pókerezni :D )

2011. dec. 5. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Te se tudsz? :D Pókernál mindig az van aki veszt az levesz egy ruhadarabot...:) és mi mindig egymást vetkõztetjük le! :)


Egyébként lehet h már elérte nekem azt az úgynevezetr G pontot?? Mert egyszer annyira belepizseregtem...grrrr :) *-*

2011. dec. 5. 01:19
 8/22 anonim ***** válasza:

De én tudok, no persze csak egy "házilag" elfogadható szinten. Szeretek nyerni :)

Ha nagyon-nagyon jó volt, és másképp, mint korábban, akkor elképzelhető, hogy megtalálta.

2011. dec. 5. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
1.23-mas igen más volt és baromi jó!! De csak egyszer volt... azt miért ilyen nehéz megtalálni?? :0 :)
2011. dec. 5. 01:29
 10/22 A kérdező kommentje:
1.24-es neked meg nem m1 h kinek mi az elõjáték? Ez a mi életünk az meg a tied/tieteké!! Ha nem tetszik nem kell hozzászólni! Ennyi...
2011. dec. 5. 01:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!