Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pontosan mi az a hüvelykúp?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pontosan mi az a hüvelykúp?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy védekezésre használják.

Hogyan kell használni és az aktus előtt mennyi idővel korábban kell felhelyezni? Mennyire biztonságos? Kicsit félek tőle, ugyanis még nem használhatok fogamzásgátlót, és a nőgyógyász ezt írta fel (és persze az óvszert).

17/L


2009. máj. 14. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Miért nem használhatsz fogamzásgátlót? Én msot lettem 17 és már 2. hónapja szedem.
2009. máj. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
32%
hüvelykúp nemis védekezésre van hanem hüvelyi fertőzés kezelésére pl:hüvelygomba
2009. máj. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Védekezésre való hüvelykúp is van! nézd meg a www.pharmatex.hu -t
2009. máj. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

elöbb az ide iroknak mondanám hogy te jó ég persze hogy van hüvely kúp ne mcsak fertőzésre.

most neked kedves kérdező.1x isa pairon mindnet megtalálsz.úgy kell használni hogy behatolás elött pár percel felteszed benyomod te vagy a barátod .ez úgy hat hogy egy habot képez a hüvelyedbe ami megöli a spermát.persze természetes azért utána ki fog folyni ugy hogy tegyetek törölközőt az ágyra magatok alá.elég biztonságos kb 80.90% biztos.de én a helyedben az ovszert választanám még elég tapasztalatlanok vagytok a kúphoz az ovszer nektek sokkal biztonságosabb.

2009. máj. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: azért mert van egy kis súly fölöslegem... és most fogyókúrázok (persze ovorsi felügyelet mellett és ésszerűen), és most azt várjuk hogy lemenjek egy megfeleló kilóig és hogy onnantól beálljon rendesen a menszezem

2. válaszoló: én arra gondoltam, hogy mind a kettőt egyszerre, ugyanis félek a korai terhességtől, és nagyon szeretném még egyelőre elkerülni :), de még így a hüvelykúppal is vannak fenntartásaim

köszönöm a válaszokat

2009. máj. 15. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!