Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek adjak neki egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek adjak neki egy esélyt? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok, először is köszi ha elolvasod:)

16L vagyok még nem volt barátom, de nagyon szeretnék. A mi napokban kb 3 napja egy közösségi oldalról megismertem egy 17 éves srácot. Nem néz ki rosszul, sőt mondanám is hogy jól néz ki, viszont érdekes a stílusa. Állandóan hangoztatja hogy milyen szép vagyok,(pedig nem tartom magam annyira szépnek de nem vagyok csúnya) és alig ismerem, de szívecskékkel köszön el, puszii:$ meg ilyenekkel, és én nem ilyen stílusú lány vagyok. És mondta hogy reméli hogy adok neki egy esélyt, pedig még ő is alig ismer és szerintem csak a kinézetem alapján ítélkezik. A másik oldala meg olyan hogy egy fajta érdeklődést kelt bennem, mert alapvetően jó fej meg ilyenek, meg értelmesnek tűnik, pl vízilabdázik stb..

De van egy olyan érzésem hogy minden "szép lánynak" ezzel a hú de szép vagy puszii<3 dumát nyomja és igazából nem is érdeklem. Egy féleképen ki lehetne deríteni, ha áll msnen egy tökjó csajról küldök képet, és ha annak is csapja a szelet egyértelmű hogy velem is csak szórakozott. Megcsináljam? de ha meg ki tart mellettem, akkor "hogy nézzek a szemébe"? :/ Mit csináljak?? Mert nem akarom magam áldozatnak kitenni, hogy szórakozzanak velem, meg nem akarom magam beleélni semmibe, mert félek hogy csalódok, és az elején le akarom ezt a dolgot tisztázni, de hogyan csináljam? csináljam meg msneset?

Köszi a választ, bocsi hogy hosszú lett

16L


2011. dec. 5. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:
egy próbát megér de ha van egy ksi sütni valója rájön egyből h mit tervezel:)
2011. dec. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
akkor szerinted megcsináljam v ne?:S
2011. dec. 5. 14:48
 3/5 anonim ***** válasza:

Sztem túl komolyan veszed, lazítanod kéne egy kicsit! Az, hogy miket irkál chat-en, az egyáltalán nem jelent semmit. Oké, hízelgő meg izgalmas, ezt elismerem, de tapasztalatból mondom, hogy erre nem lehet alapozni semmit. Egyszerűen vannak srácok, akik könnyen leírnak ilyesmit.

Hogy a kinézeted érdekli, az normális, elvégre 17 éves srác, és nem is ismer belőled gyakorlatilag semmi mást, csak hogy hogyan nézel ki. Megsúgom, ez később is így lesz, ha jól nézel ki, akkor azt észre fogják venni, ez váltja ki a férfiakból (jelenlegi srácokból) az érdeklődést.

Ha zavar a sok szívecske meg puszi (mondjuk IRL ismeretség nélkül sztem is erős túlzás az ilyesmi), akkor szólj neki, hogy ez így neked kicsit sok.


Ezt az msn-es hülyeséget meg sztem felejtsd el, hiszen az, hogy nálad nyomul, nem jelenti azt, hogy nem teszi ugyanezt másoknál is, és ezen nem is sértődhetsz meg, mert nem a pasid.

2011. dec. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm megfogadom a tanácsokat, megy a zöld kéz:)
2011. dec. 5. 14:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem régen egy csaj csinált ilyeneket. Körülbelül másodjára társalogtunk MSN-en és szív puszi, ölelés. Mondtam neki, hogy ne haragudjon, de alig ismerjük egymást, szal abbahagyhatja.. na utána besértődött, rögtön megmutatta milyen igazából. Többet nem beszéltem vele.. hálistennek. Szerintem ez a csávó csak szeret bókolni, és nem valószínű, hogy azért kapod, mert szép vagy, hanem azért, mert ez a stílus korábban már bejött neki. :)
2011. dec. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!