Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon fontos! Mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon fontos! Mit csináljak? , mi tévő legyek? Szakítsak vele, vagy még egy esélyt adjak neki?

Figyelt kérdés

Ma a barátom elkezdte ölelgetni azt,akivel a tavaly hát durván fogalmazva megcsalt... és ugye egyből berágtam, nem szóltam hozzá stb. ,de nem kérdezte volna meg,hogy "Te hülye gyerek,mi bajod van?" ,hanem én mentem oda, és mondtam... (vajon azért nem jött ő oda, mert már nem szeret?,vagy mert szégyellte magát?) És azt reagálta rá, hogy nem tudja visszacsinálni... És mikor mondtam neki, hogy miért nem jött, annyit mondott, hogy - "Jó igazad van!, de gondolkodtam, mi bajod lehet, csak nem jöttem rá..."

Most mi legyen? Szakítsak vele? (Megfordult a fejembe, csakhogy ő van nekem egyedül, nincsenek barátaim...)

Vagy adjak neki még egy esélyt?

Kérlek benneteket, SEGÍTSETEK!


2011. nov. 24. 14:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Tudod mikor öelelgetne a pasim elöttem azt a csajt akivel megcsalt!!!amugy en megse bocsajtottam volna neki mar elejen...vagnam ki mint macskat szarni!!ezek szerint nem vagy eleg jol neki.keress jobbat es dobd ki!
2011. nov. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Senki se dönthet helyetted, de azért sztem elég durva amit a pasid csinált.

Mondjuk az pontosításra szorulna, hogy "durván fogalmazva megcsalt", most megcsalt vagy nem? Mert ha megcsalt, és most ölelgeti ugyanazt a csajt, és mindezek ellenére fogalma sincs (és nem is érdekli) hogy ez téged bánt, akkor nagyon elgondolkodnék a helyedben!

2011. nov. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem elég gáz ahogy leírtad mért nem dobod ki?

Találsz sokkal jobbat nála....

Azért ne legyél vele mert nincs barátod biztos találsz normálisabb pasit is.

Fel a fejjel csak keményen:)

23/F

2011. nov. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek, szakítok vele!!!!
2011. nov. 24. 15:00
 5/6 anonim ***** válasza:

Várjál még! Csak az írtad, hogy durván fogalmazva! Ez akár lehetne egy sima bók is, attól függően, mennyire vagy féltékeny típus. Mi történt pontosan? Amúgy nem lehet, hogy barátok és ezért vagy féltékeny? Az ölelés önmagában nem jelent semmit, engem is ölelt már meg fiú haverom.


Írd le pontosan, hogy mi volt a majdnem megcsalás neked?

2011. nov. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőle, hogy miért csinálta (ha elég jól ismered tudni fogod mikor hazudik)

Én se bocsájtottam volna meg amúgy a megcsalást...

Nem érdemel amúgy még egy esélyt... főleg ha már ez a 2. volt ugye mert megbocsátottad a megcsalást akkor ennél többet ne várjon...

2011. nov. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!