Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mi a jobb? Ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi a jobb? Ha egy pasi kedves veletek, szeret bújni és kerüli a bunyót, vagy ha kedves, szeret bújni, de ha belekötnek nagyon agresszív és mindenféle verekedésben benne van?

Figyelt kérdés
2011. dec. 5. 15:09
 1/10 anonim ***** válasza:
kerulje a bunyokat inkabb..
2011. dec. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

az igazán erős emberek ismérve, hogy kerülik a bunyót. Nem az az erő, ha valaki verekszik, mert így tartja kedve, hanem az az erős ember, aki tudja, hogy másiknak kijárna egy pofon mégse teszi.


Én pedig az erős embereket szeretem :)

22/L

2011. dec. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi van, mi van, mi van? Kell egy pofon gecó?
2011. dec. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

nekem mind1

nem szólnék bele, mert ha ő úgy gondolja verekedni kell mert annyira belekötöttek akkor bunyózzon.....

de minden kis apróságok miatt ne legyen agresszív..

19L

2011. dec. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ha kedves, szeret bújni, de ha belekötnek nagyon agresszív és mindenféle verekedésben benne van. 18/l
2011. dec. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ahány nő, annyi választ fogsz erre kapni.
2011. dec. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ezért ne legyen vadember hogyha valaki véletlenül nekimegy szétveri, de ha mondjuk nyomós oka van rá, inkább álljon ki az igazáért minthogy megfutamodjon. ha valakinek sikerülne felhúznia annyira, akkor én is lehet hogy ütnék. de ahhoz nagyon el kell hogy fajuljon a helyzet
2011. dec. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Engem nem tudnának úgy felhúzni, hogy nekiessek valakinek, talán azért mert nem vagyok az a nagydarab.

Viszont ha a barátnőmet akarnák bántani, akkor akárkinek nekimennék. Szerintem ez a lényeg

2011. dec. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Előző válaszolónak: Én is pont így vagyok vele...:)
2011. dec. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A verekedős
2013. júl. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!