Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » FÉRFIAK! Miért vonzódtok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FÉRFIAK! Miért vonzódtok a fiatalabb lányokhoz?

Figyelt kérdés
30-32 év körüli férfiakat kérdeznék. Nyugodtan írjatok kisregényt, kíváncsi vagyok erre :) Ui: a vicceskedő, Humor Heroldok kíméljenek.
2011. dec. 5. 19:16
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Elmondom neked a trú-t, vagyis legalábbis az én szemszögemből ez a trú.


Habár még csak 20 vagyok, de én voltam az egyik legnagyobb követője annak az eszmének, hogy ne szédítsek fiatalabb lányokat, hanem velem egykorúakkal legyek, hiszen velük érezném a legjobban magam.


De a velem egykorúak mindig lepattintottak egy 23-28 évesért. Így inkább átálltam a 16-18 évesekre. Lehet, hogy a 30 éveseknél mások az indokok, de az én esetemben a nők provokálták ezt ki.

2011. dec. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
hallóó Zsigmond vagyok!
2011. dec. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

Mert sajt!

Ha fiú vagy akkor szívesen ki próbálnám veled is!!!!

27/F meleg!!

2011. dec. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Igen. Én speciel ezt nem is bánom mert 17 éves létemre a 25 évesek köréből nézegetek magamnak... :)
2011. dec. 5. 19:25
 5/26 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szuzesseg__2438..


1. vagyok. Ezt a kérdést nem te tetted fel?


Egyébként meg amellett, hogy mostanában fiatalabbakkal kezdek ki azt is elérték, hogy szarba se nézzem őket, és cask kihasználjam őket. És ha 25 leszek, akkor is ezt fogom a 19-21 évesekkel. Veled is ezt tenném, ha valami időutazás folytán előreléphetnék az időben.


De sajnos nem lehet, így nem azokon a lányokon állok bosszút, akik megérdemelnék. De hát ez van, igazából nem érdekel.

2011. dec. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Ez elég gyerekes nem gondolod? Mert nem kellettél azoknak a lányoknak, akik neked, ezért másokon állsz bosszút? Mi van ha tényéeg megszeret egy 18-19 éves? Összetöröd.
2011. dec. 5. 19:31
 7/26 anonim ***** válasza:

Passz, a barátom azt mondta imádja a fiatal nőket, mert gyönyörűek, utána már csak a belső feltételeknek kell megfelelni :)

Bár ő a fiatal nő alatt 19-24 évesre gondolt, 18 év alattival szóba sem állna.

2011. dec. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
igen. alig várom hogy ez az 1 év elteljen és utána úgy érzem, rengeteget fog változni. nem néznek majd gyereknek... nyilván személy függő. mert lehet hogy valaki betölti a 18.at de még mindig éretlen marad.
2011. dec. 5. 19:34
 9/26 anonim ***** válasza:

Persze azért az alap, hogy hiába 18 valaki, még nem feltétlenül felnőtt.

A férfiakkal ugyanez a helyzet, épp ezért vagyok odáig az idősebb férfiakért (40 körül), nekem ők a gyönyörűek :)

2011. dec. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

"Ez elég gyerekes nem gondolod?"


Lehet gyerekes, nem érdekel.


"Mert nem kellettél azoknak a lányoknak, akik neked, ezért másokon állsz bosszút?"


Pontosan. Az én érzéseim nem érdekelték a korombelieket, engem miért érdekeljen akkor másoké?


"Mi van ha tényéeg megszeret egy 18-19 éves? Összetöröd."


Szintúgy az előző mondatom tudom ismételni. Én sem érdekeltem őket, engem sem érdekelnek.

2011. dec. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!