Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, miért nem fogjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért nem fogjátok fel, hogy míg ti ahhoz vonzódtok, aki elérhetetlen, a fiúk nem, hanem fordítva?

Figyelt kérdés

Hozzátenném, hogy nagy általánosságban, mert nem akarok általánosítani.


A könnyen elérhetőt pedig a magukat 10 perc alatt odadobó kurv@kra értem, hanem arra, hogyha az elérhetetlent játszátok, akkor a fiú nem fog sokáig küzdeni, hanem feladja és továbblép.


2011. nov. 8. 17:29
1 2
 1/12 szamóca.. ***** válasza:
100%

valahonnan kimaradt egy nem... azthiszem

egyébként mi a baj, nem kellettél egy csajnak, és most azt hiszed csak játszotta az elérhetetlent? hihetetlen mikre képes a férfi hiúság :)

2011. nov. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy a fiúk nem? A fiúk is ahhoz vonzódnak, aki elérhetetlen. Én például nagyon vonzódom Megan Foxhoz.
2011. nov. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Elso valaszolonak... igen is van ilyen h annyit jatsza magat egy lany, h megunjuk. Nekem is volt egy ilyen a nyaron lattam rajta h amikor egyutt vagyunk tenleg o is nagyon jol erzi magat es tetszem neki en is, de mindig annyit kerette magat mindenhez, meg egy talalkahoz is, h teljesen meguntam es mondtam h legyunk csak baratok, pedig a mai napig nagyon tetszik.
2011. nov. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

én felfogom, mert velem tényleg így van... csak elfogadni nem akarom, nem akarok így érezni


22/L

2011. nov. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

ja, a míg-et nem láttam, bocsi XD


egyébként van sok fiú, akikre ez szintén igaz... pl. a mostani párom épp azért figyelt fel rám, mert elérhetetlennek tűntem, míg a legtöbb lány odaveti magát elé (na igen, nincs okom panaszra, ami a külcsínyét illeti XD) ... szóval lényeg a lényeg, unta ezeket a lányokat, és azért kezdett el rám vadászni, mert élvezte, hogy harcolok vele :) és nem is megjátszottam, mert eredetileg nem akartam tőle semmit én sem, épp szerelmi bánatom volt és "utálok minden férfit" időszakom, de a kitartása felkeltette az érdeklődésem

2011. nov. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Szamóca, te egy feminista vagy, így egyik szememen be, a másikon ki, akármit is írtál. A végére még emlékszem......nem, nem kaptam visszautasítást. Viszont 3. félként lehet látni érdekességeket.
2011. nov. 8. 18:21
 7/12 anonim ***** válasza:

Mért, mi vagy te, transzszexuális 3. fél?:D


A férfiakat is vonzzák az elérhetetlen nők. Legalábbis néhányat egészen biztosan, pl. a 2 exbarátomat.

2011. nov. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

"Mért, mi vagy te, transzszexuális 3. fél?:D"


Nem, én hermafrodita vagyok.

2011. nov. 8. 21:55
 9/12 anonim ***** válasza:
Te bolond vagy :D:D:D
2011. nov. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 gabyjoze8377 válasza:
Kicsit érdekesen tetted föl a kérdést. Sajnos az odadobó k....k - ahogy te fogalmaztál - még mindig többen vannak. Ha egy lány túl sokáig játssza az eszét, akkor te nem is érdekled igazából. Sőt egyáltalán nem. De valljuk be, kell egy kis tartás mindkét fél részéról, legyen az nő vagy pasi.
2011. nov. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!