Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rocker és goth lányok! Mennyir...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rocker és goth lányok! Mennyire számít nektek, hogy egy fiú a ti stílusotokat képviselje? Járnátok vele attól függetlenül, ha más stílusú?

Figyelt kérdés
2011. dec. 5. 22:27
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
89%
én fiú vagyok és rocker és ez a kérdés engem is érdekelne :D mert ritka a rocker lány mint a fehér zorró
2011. dec. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Nem tartom magam rockernek, bár leginkább rockot hallgatok :D, de én személy szerint járnék más stílusú sráccal. 19L
2011. dec. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
91%
Attol fugg, hogy milyen az a mas stilus es milyen a szemelyisege. Nem igazan beszelek technos partiarcokkal pl. Es a kozos zenei izles fontos, mert szeretek a pasimmal egyutt menni koncertekre stb, meg ha egyutt vagyunk, nekem ne hallgasson mittomen JLS-t vagy akarmi szart.
2011. dec. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
24%
a rap a legjobb
2011. dec. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
91%

Az hogy pontosan megegyezzen az ízlésünk, nem lényeg. De ha van benne közös pont, az mindenképp jó, hiszen akkor nincs féltékenység abból, hogy külön járunk bulizni.

Másrészt meg ez nem csak belső dolog, az ember külseje is változik. A legtöbb ilyen csajnak bejönnek a piercingek, az alternatívabb hajak stb. Emiatt előnyben vannak a hasonló külsejű, alternatívabb stílusú emberek.

De persze ha egy ápolatlan, bunkó és ronda de hasonló stílusú és egy átlag, udvarias közt kell választani, azért annyit nem számít a stílus.


Szóval vannak olyan stílusok, amikel ez annyira nem fér össze, de mondjuk azokkal az emberekkel annyira nem is találkoznak ezek a csajok. ha az ember rockkocsmákban bulizik, relatíve kicsi az esélye, hogy egy rapper megy oda hozzájuk.

2011. dec. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Én járnék más stílusú sráccal.
2011. dec. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
90%
az én barátom nem goth. punkot, metált hallgat ugyan, de öltözködésben semmilyen stílust nem képvisel. Ettől függetlenül, már hosszú ideje együtt vagyunk és egy csodálatos, átlag feletti intellektussal rendelkező embernek tartom, aki emberségben sem szűkölködik.
2011. dec. 21. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
91%

én járnék. Rapperekkel nem... mármint biztos vannak köztük is jó fejek, de a legtöbb rapper ismerősöm bunkó, beképzelt állat.

járnék pl egy emos sráccal (az emok nem azok akik vágják az erüket, szimplán a jobb életet várják), de ugyan úgy járnék egy normális hétköznapi sráccal is, aki normálisan néz ki és természetesen meg vannak a belső jó tulajdonságai amik kellenek számomra.

2012. jan. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
43%

egyszer azt írod hogy olyannal járnál aki normálisan néz ki,előtte meg azt hogy egy emóssal.döntsd már el hogy mit akarsz.és kikérem magamnak a rappes hozzászólást.

4. voltam

2012. jan. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
91%

fuuu b-ki... -.- mondtam, hogy járnék egy emossal is de ugyan úgy járnék egy normálissal is. a rapperekről meg azt mondtam, hogy én csak bunkó parasztokat ismerek, de biztos vannak normálisak is.

nem tom mit kell mindig vkiknek miért kell ugatni állandóan minden baromságért mert nem úgy értik ahogy a másik akarja érteni -.-

2012. jan. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!