Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha az egyik mellem sokkal kisebb, mint a masik. Marmint tudom h ez mindenkinél igy van, de engem annyira zavar? !

Figyelt kérdés
2009. máj. 15. 09:59
 1/3 anonim válasza:
Nyugodj meg.Ez tényleg mindenkinél így van,kinél kevésbé kinél jobban látszik.Nekem egy kicsit jobban látni lehetett az átlagnál.Most szültem nem rég, a helyzet most se változott.Hord push-up-os melltartót,az egyikbe rakd bele a szivacsot a másikba ne.De a legjobb az volna ha elfogadnád magad!Ha van párod vagy lesz valamikor és igazán szeretni fog, akkor neki úgy kellesz majd ahogy vagy!
2009. máj. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A melled úgy is nő, bár minimálisat, ha a mellizmodat erősíted, így azt a melled amelyik kissebb, "tedd izmosabbá", ez pl.: egy ablakpucolással is megoldhatod, karok is, és a mellizmok is erősödnek, nőnek:)...
2009. máj. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
és az ablakpucoláson kivül nincs mas megoldás? :D
2009. máj. 15. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!