Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még olyan lány, akinek ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még olyan lány, akinek ez tetszik, vagy csak én vagyok ilyen hülye?

Figyelt kérdés
Én tudom, hogy manapság a szőrtelenség az isten, és a fiúk is teljesen csupaszra borotválják magukat, de én élek-halok az olyan pasikért, akik meghagyják az ágyékszőrüket, és csak a farkukat meg a golyóikat borotválják (mert azt meg szeretem, ha ott csupasz). Olyan szexi kontraszt az úgy, mindig nagyon felizgulok, ha ilyet látok pl. képen, vagy ilyenhez van szerencsém: csupasz szerszám meg zacsi és felette szép formás, dús szőr. Az meg pláne a gyengém, ha a hasáig is megy egy szőrcsík. Lehet, h. ezért is jönnek be annyira a 30as pasik? 19L
2011. dec. 6. 14:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem a csupasz pasikat.
2011. dec. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%

ROFL! Komolyan hová süllyed a világ? Mi bajod van? Megint mi ez a debil kérdés?

Nekem full szőr az egész, igény szerint max. trimmelem, férfi vagyok bzdmeg.


Amúgy kinek mi, fogalmam sincs mi célod ezzel a kérdéssel.

2011. dec. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
43%
te az orángutánokra izgulsz fel?
2011. dec. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hányszor csináltad már kérdező? :D
2011. dec. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen, én ilyenre szoktam borotválni, mint, ahogy írod. ;)

24F

2011. dec. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem fogok hencegni, de van tapasztalatom. És elég baj, hogy 30 alatt szinte minden srácnak csupasz az ágyéka, mint a kisfiúknak, ha letolom a gatyáját. Viszont volt már érettebb pasikkal is dolgom, és ők csak a nemi szerveiket borotválták.
2011. dec. 6. 14:31
 7/11 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem annyira nem hencegés, ha a fél város átment rajtad, de ez is nézőpont kérdése. :)


Amúgy engem speciel különösebben nem hoz lázba egyik variáns sem, a párom f.arka az ami izgalomba hoz, tök mindegy, hogy mennyi szőr van rajta.


27/n

2011. dec. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én is ugyanígy vagyok ezzel! 18/L

Az idősebb férfiak hoznak lázba emiatt IS.

2011. dec. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
te vagy az jb?
2011. dec. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Semmi baj ezzel, te a szort szereted en nem.Nem vagyunk egyformak de nem is baj.

Meg annyit mondanak, hogy a tapasztalat nem azt jelenti hany eves az illeto.

Udv. Kamolin

2011. dec. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!