Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány. Nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány. Nem tudom eldönteni, hogy abszolút hülye, vagy eszeveszetten okos? Kifogott rajtam.

Figyelt kérdés
olyan reakciói vannak dolgokra, amik érthetetlenek. nem tudom, hogy hülye, vagy nagyon okos, és csak eszméletlenül jól megjátssza a hülyét..
2010. dec. 28. 15:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Mindkettöre van esély, viszont észre lehet venni.

Én is fura dolgokkal foglalkozok és túl érett a gondolkodásom, ezért szeretem megjátszani a hülyét.. Lehet ö is így van vele :)

2010. dec. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Konkrétumok?
2010. dec. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
én meg azért szeretem megjátszani a hülyét, mert azt hiszik, tényleg hülye vagyok, és hülye módszerekkel próbálnak átvágni, és, mivel hülye vagyok, több mindent kotyognak ki nekem, mert azt hiszik, fel sem fogom...
2010. dec. 28. 15:06
 4/13 A kérdező kommentje:

ha tudnék olyan konkrét példát... na várj...

például írok róla közösségi oldalon csupa jót (és egy kis csípkelődést a végére)...

erre leteremt, hogy "csak bántani tudom meg megalázni"...

2010. dec. 28. 15:08
 5/13 anonim ***** válasza:
Az utolsó példából ítélve hülye... sorry...
2010. dec. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

mondok még egy példát...

küldök egy szerelmes levelet neki, postai úton...

másnap ordibál velem, hogy tönkre akarom tenni, igaz?

még egy dolog... összefutunk egy szórakozóhelyen...

köszönök neki, majd elmegyek... erre elkezdi: biztos követtél!!!

2010. dec. 28. 15:20
 7/13 anonim ***** válasza:
paranojjjáspíííííítsa
2010. dec. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Na a példákból kiderült, hogy szegény agyatlan.
2010. dec. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
fura. én azt hittem, hogy ez valami titkos női praktika, hogy elüldözzön maga mellől.
2010. dec. 28. 15:26
 10/13 anonim ***** válasza:
... nem... ez szimplán csak hülye....
2010. dec. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!