Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoktatok szerepet játszani,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok szerepet játszani, ha valaki tetszik és szeretnétek jó benyomást tenni rá?

Figyelt kérdés
Egyébként határozott személyiségű vagyok, de észrevettem magamon, hogy nem merem teljesen önmagamat adni, amikor a sráccal vagyok, aki tetszik.
2011. dec. 6. 14:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem szoktam, és szerintem hiba lenne. Aki engem kedvel, vagy utál, vagy bármilyen érzést táplál irántam, az irántam táplálja és ne a szerep iránt, amit a kedvéért eljátszom.


Aki szerepet játszik, azt valójában sosem fogják szeretni, hisz nem is mutatja meg magát, úgy pedig hogy szeressék? Erre nem gondoltál? :)

Néha nehéz dolog önmagunkak lenni, dehát ez van. Rögös az önismeret felé vezető út.

2011. dec. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
"Inkább utáljanak azért, aki vagyok, mint szeressenek azért, aki nem vagyok."
2011. dec. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én mindig szerepet jatszom,igy kiadni se szoktam magam.ehhez is ész kell h valamit eljátssz,mindig egy lépéssel elörébb járok mint a fiú,mindig tudom mire mit fog válaszolni.

persze ezek laza kapcsik,nem komolyak.

hosszútávon lehet fárasztó lenne.

de lehet inkább a megrögzött hazudozó kategóriába sorolnám magam.

2011. dec. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!