Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon nőietlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon nőietlen az alakom?

Figyelt kérdés

Élőben szélesebb a csípőm, a kép nem adja át tökéletesen, de annyira azért nem nőies, mint a modelleknek stb. Fiúsnak érzem magam :(


15/L


[link]


2011. dec. 6. 16:45
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
Ez nagyon szép! Sok lány szeretne ilyet!
2011. dec. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
41%
A modelleknél egyértelműen szebb alakod van.
2011. dec. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
Őszintén mondom, hogy ez tökéletes. ;)
2011. dec. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
100%

Nem nőietlen, sőt...

Viszont a bőröd elég pixel-es :D

2011. dec. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
50%

Manapság mennyi gondokkal küzdötök...


A tested egyértelműen átlag feletti. A modelleknek nem nőies alakjuk van hanem anorexiás. Ku*va nagy különbség.

A te alakod tökéletes. Ne hízz el és ne is fogyj. Esetleg sportolj, de az sem szükséges ha anélkül ilyen a tested.



21F

2011. dec. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
Modellalkat.
2011. dec. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
81%
jajj istenem itt sztárolják magukat a kis rib@ncok mintha te nem tudnád a választ, és mielőtt az utánnam lévők azt írják hogy csak irigykedek nem így van csak kicsit idegesítő hogy ....... áhhh
2011. dec. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
Képzeld el kedves utolsó, hogy nem vagyok kis ribanc, inkább mélyen depressziós amiatt, ahogy kinézek... Tudom, senki sem hiszi el, sajnos ez van...
2011. dec. 6. 16:53
 9/41 A kérdező kommentje:
Hát, a modelleknek szép, széles a csípőjük, nekem nem, azzal tisztában vagyok, hogy mind anorexiás, ettől jelen esetben eltekintettem.
2011. dec. 6. 16:54
 10/41 anonim ***** válasza:
57%
depressziós az alakod miatt? na ezt ne írtad volna... ezzel bizonyítottad hogy igenis kis rib@nc felfogásod van...
2011. dec. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!