Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha alacsony vagyok (lány), de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha alacsony vagyok (lány), de elég jó alakom van, az kompenzálja a magasságomat?

Figyelt kérdés
Tornázom is, hogy jó legyen/maradjon az alakom, látszik is a változás, szóval megküzdöttem érte hogy úgy nézzek ki, ahogy. De a magasságom miatt mindig parázom, ha megtetszik egy pasi-mindig attól félek, hogy túl alacsonynak fog tartani.. 161 vagyok, szóval nincseken őzikelábaim, nincsenek szép, hosszú karjaim, mindenem olyan kis picúr.
2011. dec. 1. 16:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ne aggodj nincs semmi baj a testedddel mega magasággoddal sem,Nekem épp a picur lányok tetszenek ahogy te irtad:D:D plus pont h tornázol-az tök jó
2011. dec. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ugyan, ha jó alakod van, akkor nincs is semmi baj, sztem tök aranyosak a pici de jó alakú lányok. Nem küldesz egy képet privátba? :)
2011. dec. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
én is kiváncsi lennék rád...küldj privátba képet-első válaszolo voltam...
2011. dec. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem tetszenek az alacsony lányok, nem szeretem a nálam magasabbakat. De erről jut eszembe van egy csaj a sulinkba aki 200 cm-es és ez kajak igaz, akkora mint a Big Ben és ba.szott ronda. Na az a gáz sztem, ez nem :)
2011. dec. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 szamóca.. ***** válasza:

milyen magas vagy? ez ilyen felmérés a részemről mert sosem tudom eldönteni hogy én tulképp magas vagyok vagy alacsony :DD

egyébként nem baj szerintem ha alacsony vagy, ha arányosan vagy alacsony.

2011. dec. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ezt csak személyesen lehetne megmondani :-)
2011. dec. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Képet nem tennék fel, meg privibe sem, de köszi, hogy segíteni akartok. A választ viszont így is megkaptam.
2011. dec. 1. 16:53
 8/13 anonim ***** válasza:
Az én szememben ez nem kompenzálná. Nem jönnek be az alacsony csajok.
2011. dec. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A 161 egyáltalán nem alacsony!
2011. dec. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
161 hol alacsony tee? :D Az alacsony az 150-nél kezdődik. Mit parázol? Semmi gond nincs
2011. dec. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!