Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ti hogy viselkedtek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti hogy viselkedtek az iskolában amikor ott van a közelben az a lány aki tetszik, vagy ti szoktatok valamilyen jelet küldeni? Vagy a lánnyal hogy érzékeltetitek hogy tetszik nektek?

Figyelt kérdés
(17 éves lány vagyok)
2011. dec. 6. 16:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Beszélgetek vele.
2011. dec. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%
odafingok oszt' ha nem veszi észre a fitymámat ráhúzom a fejére
2011. dec. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Sehogy, mert én úgyse tetszem neki.
2011. dec. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
létszi normális válaszokat elsőnek köszi :D de pl. egy olyan csajjal akivel még köszönő visazonyban sem vagy (de tetszik neked)
2011. dec. 6. 16:53
 5/14 A kérdező kommentje:
basszus normális válaszokat nem tudnátok írni ?
2011. dec. 6. 16:57
 6/14 anonim ***** válasza:
nem
2011. dec. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
hát azt észre vettem :D
2011. dec. 6. 16:58
 8/14 anonim ***** válasza:
játszom a hódító hülye gyereket, tolom a poénokat lazán faszán de igazán. 19/f egyetemista
2011. dec. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
nahh végre normális válasz köszi
2011. dec. 6. 17:00
 10/14 93Mumus ***** válasza:
Huhh, így belegondolva általában ha tetszik 1 lány, akkor keresem a társaságát, szorakoztatom, kedves vagyok vele, megpróbálom lenyűgözni, bókolok neki, majd ha bíztosra veszem, h az érzés kölcsönös meg is mondom neki. Viszont az is a jele, ha pont ellenkezőleg kerdüli a trásaságát a lánynak, vagy zavarba jön ha vala beszél stb. Ha másképp viselkedik veled mint a többi lánnyal, nagy eséllyel tetszel neki. Ha viszont közömbös veled, akkor nem.
2011. dec. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!