Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ezt miért tartjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ezt miért tartjátok felháborítónak?

Figyelt kérdés

Akárhol elmesélem, akkor közfelháborodást kelt a lányok körében.


A történet lényege, hogy én egy érzelmes ember voltam, és bármit megtettem volna a leendő barátnőimért (akik velem egyidősek, ez nálam alap volt). De ezek a lányok ezt nem értékelték, és inkább valami hozzájuk mérten 3-8 évvel idősebb, a férfi korához mérten nézve amúgy semmit el nem ért emberrel mentek bele párkapcsolatba.


A sokadik eset után pedig elszállt az agyam, azóta totál leszarom a lányok érzéseit, érzelem nélkül kihasználom az agyatlan tinisunákat, akik beesznek minden szar szöveget, és csak a koromtól hanyatt vágják magukat.


Ekkor mindig jön a felháborodás, hogy ez gyerekes viselkedés, és miért okozok fájdalmat a lányoknak ezzel. Visszakérdezek, hogy miért, nekem nem okoztak ezzel a fájdalmat? Válasz általában valami értelmetlen habogás.


Igazából sajnálom a helyzetet, mert a lelkem meghalt, az érzéseim elcsökevényesedtek, a szerelemben már nem hiszek. Ez van, alkalmazkodni kell a környezethez.


2011. dec. 6. 17:37
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
26%

bebizonyosodott tény, hogy a nőknek kisebb az agya.


innentől fogva teljesen őrültség fejtegetni az általuk elítélt vagy helyeslett életmódot.


te csak csináld azt amit eddig csináltál.

ne hallgass rájuk...bolondok min!!!!

2011. dec. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 szamóca.. ***** válasza:
69%

hát engem nem háborít fel, de csak mert elég racionálisan látom az ilyen irracionális dolgokat mint szerelem.


első észrevételem: nem szeretem ezt a "tönkretettek" "nem értékelték" "szegény én és rossz ők" dumát. nem azért nem jöttek veled össze mert direkt ki akartak veled b.szni, hanem mert nem éreztek irántad. erről meg, mivel az érzelmeket nem direkt irányítjuk, nem tehetnek. ilyen a világ, csúnya rossz, az emberek csalódnak, de ez így természetes. az hogy kiölted magadból az érzelmeket más kérdés, szíved joga.


a második észrevétel, illetve megjegyzés: amiért nem ítéllek el az az, hogy -persze normális esetben- csak azt a nőt lehet megdugni aki szétteszi a lábát (szimbolikusan elgalábbis:D ), csak azt használhatod ki, aki hagyja magát. ha meg csak azért hagyta magát megdönteni mert idősebb vagy, hát úgy kell neki.

2011. dec. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy mondjuk életed során tegyük fel kihasznál 6 lány - most csak mondtam egy számot - és utána életed végéig az összes többi szív miattuk, holott biztos van köztük olyan is aki tényleg szeretne téged, tényleg veled akar lenni, csak mivel ezt az arcodat mutatod, előbb utóbb azt is elveszíted aki az igazi lehetett volna!

Ne büntess minden lányt, csak mert az eddigiek ilyenek voltak.

Másrészt, ha valakit sorban a lányok kihasználnak, elhagynak, megszivatnak, ott a fiúval van a gond. Ha ugyanez fordítva lenne, akkor a lánnyal lenne a gond!

Szóval ha boldog akarsz lenni ebben a hülye világban ahol mindenkinek kell egy társ szerintem, akkor próbálj nem egyre mélyebbre süllyedni az önsajnálatban annyira hogy másokkal is kibabrálsz, olyanokkal akik nem is érdemlik ezt meg esetleg!

2011. dec. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
38%
Sajnos én is nemsoká ebben a cipőben fogok járni... Én is kezdem ezt megtapasztalni, hogy a nőnek csak a pénz és a bicepsz számít, de miért? Mert a média ezt adja el nekik, hogy ez kell, erre van szükség, ezzel vághatnak fel a barátnőik körében. És az olyan fiúk, akik tényleg képesek értük mindenre, jót akarnak nekik, teljes mértékben önzetlenek, nem pedig csak szexelni akarnak, azok egy nőnek sem kellenek.
2011. dec. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
85%

Nafigyelj:


Ha egy lány elutasít, az oké, hogy fáj, meg minden, de neked semmi közöd nincs ahhoz, hogy kit választ, nincs beleszólásod! Ha nem tetszel nekik/nem vagy az esetük, az miért baj? Nem tetszhetsz mindenkinek... gyakran előfordul, hogy valakinek az idősebb pasik az esetei. Ők nem azért okoztak neked fájdalmat, mert direkt, mert az olyan jó, hanem egyszerűen senki nem akar "szánalomból" pontosabban, hogy ne okozzon neked fájdalmat veled lenni...


Viszont, ha te kihasználod a lányokat, az már egész más. Direkt, szándékosan szívatod őket, SZÁNDÉKOSAN fájdalmat okozol nekik.


Nekem is volt egy ilyen barátom sajnos. Tudod ő volt az első "férfi" (bár inkább féreg) az életemben, lefektetett, megbíztam benne. Közben szarrá csalt mindenkivel. Pedig előtte egyetlen, ismétlem egyetlen fiút sem utasítottam el!

És emiatt a fa-szfej miatt szív a mostani párom, mert egyszerűen képtelen vagyok megbízni a férfiakban.


Szerinted ez így igazságos? Ez így helyes. Gondolkodj már el azon, hogy kiknek okozol fájdalmat, hány embernek okozol ezzel évekig tartó lelki sérülést?!... Csak a saját példádon is tudnod kéne, hogy ez milyen szar érzés! Akkor meg miért szenvedjenek esetekben tök ártatlan emberek?!


Gondolkodj el ezen egy kicsit!


15/L

2011. dec. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
52%

Első válaszoló: Egy német összehasonlító vizsgálat ugyanis kimutatta, hogy bár a férfiak valóban nagyobb koponyatérfogattal büszkélkedhetnek, a szebbik nem képviselői ezt agyuk bonyolultabb szerkezetével "kompenzálják".


A vizsgálat során összehasonlító elemzésnek vetették alá mindkét nem harminc képviselőjének agyáról készített felvételeket: mint kiderült, a nők a kisebb térfogatot nagyobb számú, s mélyebb agytekervénnyel "kompenzálják". Eileen Luders, a frankfurti Goethe Egyetem szakértője ezt a homo sapiens evolúciójára vezeti vissza, amelynek során a női egyedek a kisebb koponyatérfogatot agyuk bonyolultabb szerkezetével, mélyebb agytekervények kialakulása révén voltak képesek "ellensúlyozni".


Végeredményként a nők esetében 20 százalékkal több az agy szürkeállománya és a neuronok közelebb vannak egymáshoz, ez pedig az idegsejtek közti jobb kapcsolatot feltételezi. (mti);))


A kérdezőnek pedig: én nem háborodok fel ezen, ha most ez esik jól hajrá. Előbb-utóbb úgyis beesik egy komoly lány, aki nem csak átba.szni akar.

2011. dec. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 A kérdező kommentje:
Nem akarom önsajnáltatni magam, ez csak a 2. mondat. A lényeg az az, hogy miért én vagyok a féreg, hogy kihasználom a lányokat, amikor velem régebben ugyanezt tették? Nagyon rühellem a kettős mércét.
2011. dec. 6. 17:51
 8/57 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt írtad, hogy kihasználtak, hanem, hogy nem jöttek össze veled. Érzed a különbséget?
2011. dec. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 szamóca.. ***** válasza:
61%

najó najó, a másik két szörnyű nagy baromság a szerelmi témákban a nőkre ujjal mutogatni h "csak a pénz meg a bicepsz", és a "miatta szív a mostani barátom".


nem tudom, kezdem azt hinni én élek külön világban, talán a saját kitalált világomban, de ezek a dolgok nem lehetnek igazak, nem adhatnak támadási felületet.


az egyetlen hátránya ennek kérdező amit csinálsz, hogy egy idő után találsz valakit akit majd akarsz szeretni, akit közel akarsz engedni. és nem fogod tudni. és hidd el nekem, az igen nagyon kellemetlen:)

valószínűleg sokkal rosszabb mint ezer meg ezer embernek hagyni hoyg áttaposson rajtad, de megőrizni az érzéseid - bár ezt nem tapasztaltam, mert én se sok embernek hagytam.

2011. dec. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
57%

Kedves előző, igazad lenne ha a kérdező nem írta volna ezt:

"azóta totál leszarom a lányok érzéseit, érzelem nélkül kihasználom az agyatlan tinisunákat"

A kérdező egy szóval sem említette, hogy megjátsza az érzelmest. Ő ad egy rosszfiút, a lányok ezt szépen bekajálják, és ki is lesznek, használva úgy, ahogy kell. Kicsit vicces, mert mi férfiak, az ilyen társainkat egyből kiszúrjuk egy társaságban, és azt is tudjuk, hogy mire megy ki a játék, ti viszont agyatlanul bedőltök nekik.

2011. dec. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!