Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz, ha randin felajánlom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha randin felajánlom, hogy állom a felét a számlának? Első randin is.

Figyelt kérdés
Szoktam ezt csinálni, de mindig olyan hülyén érzem magam. Egyrészt így megmutatom, hogy nem vagyok anyagias, másrészt meglátom, ő hogy áll a dologhoz, elvárná-e, hogy én is fizessek. Lényeg, hogy nem a pénzről van szó, ha kell, kifizetem az egész számlát is (pedig nem vagyok gazdag, de a pénz nálam nem egy olyan dolog, amin kotlani kell), inkább a pasi hozzáállása érdekel.
2011. dec. 6. 18:40
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy természetes, ha felesbe megy.
2011. dec. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
59%
Nem gáz. Sőt nagyon jó fej vagy. Örülök hogy ilyen vagy. De soha ne fizesd a teljes számlát! SOHA!
2011. dec. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
én még sose fizettem az első randikon a csaj helyett...
2011. dec. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz. De ha a pasi szeretné fizetni az egészet, akkor ne utasítsd vissza. Én mindig meghívom a lányt az első pár randin, mondjuk nem olyan kifejezetten drága helyekre viszem őket :) 20/F
2011. dec. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
első randin ne ajánld fel, mert azzal durván megalázod, első randin nekünk kell! utána már nem gáz, ahogy gondolod, ha csöves akkor úgy is szól, hogy kéne a fele
2011. dec. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Én ELSŐ randin mindig fizetek. Szerintem ez a természetes. Sosem haltam még bele és ennyi lehetne mindenkiben. Nem értem manapság mi megy...

F/22

2011. dec. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
nem nem gáz szerintem ez nagyon is jól van így mert látja a srác hogy nem pénzre mész,még ha nem is engedi hogy te fizesd de legalább látja...szerintem ezzel semmi baj nincs.igaz sok férfi nem szereti engedni hogy a nő bele akar adni,de ez az én szemszögemből ez jó pont és nem azért hogy több pénzem maradjon hanem azért mert ez sok mindent elárul a nőről,persze pozitív értelemben.
2011. dec. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Nem, ez teljesen természetes. Szerintem az a gáz, ha a nő elvárja a ceh rendezését.
2011. dec. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 szamóca.. ***** válasza:

szóval tesztelni akarod, és ha elfogadja elásod mert hagyta hogy fizess?:D az nem korrekt.


egyébként én is mindig felajánlom hogy fizetem a sajátom, bár egy csúnyább vita óta nem ragaszkodom a dologhoz. elmondta egy férfi hogy neki ez magalázó, és hogy hogy képzelem mennyire rossz volt neki hogy fizetni aartam... úgyhogy mindennel óvatosan

2011. dec. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Szerintem rendben van első randin is, ha megkérdezed, és ha már többször találkoztok, vagy alakul valami, akkor nyugodtan mondd meg neki, hogy ezentúl felezzetek. De ha néha meghív valamire, az más. Mert én is szoktam meghívni másokat, és azt nem is illik visszautasítani.

Van aki úgy csinálja, hogy néha a fiú, néha a lány fizet.

Azért az első randin illik, jólesik, ha a fiú fizet, de ez sem muszáj, főleg ha nincs még saját keresete, hanem pl. tanul.

2011. dec. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!