Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Borotvalt, vagy szoros honalj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Borotvalt, vagy szoros honalj?

Figyelt kérdés

Nekem lanyoknal vonzo, ha borotvalt a honalja es termeszetes is, meg kell is. :D De ha veletlenul meglatom, hogy egy fiunak is borotvalt, akkor az undorito, majdnem hogy hanyingerem lesz tole.

Nekem nem borotvalt, de nem koszos es budos, izzadasgatlot is hasznalok. Es nincs "dzsungel".

Lanyok mit szoltok ehhez az egeszhez, szerintetek is kell a fiuknak is?


2011. dec. 6. 19:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Kell!
2011. dec. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem is hányingerem van... sőt amikor meglátok egy borotvált hónaljú fiút az első gondolatom: na itt egy kis mimóza bu*i... úgyhogy szerintem egy férfinak kell hónaljszőrzet :)
2011. dec. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Szerintem nem muszáj :) ha ápolt akkor nincs vele probléma :)
2011. dec. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát, naponta nem, de mondjuk hetente... Sokkal kényelmesebb szerintem hetente 1x lehúzni borotvával, mint ollóval szórakozni h rövid legyen, de ne túl rövid... xD A dzsungelt max olyan, általában szőkéknél viselem el, akiknek ugye nagyon kevés a szőrük és alig-alig van ott valami... Ha nem vágja, nem erősödik meg és csak ilyen kis szösz, ha nem is izzadós mellé (általában vékony srácoknál előfordul), akkor oké. De inkább ez a heti szinten borotvált verzió. Ha valaki naponta borotválja, az nekem picit gáz, de ő dolga.

20/L

2011. dec. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nem mimózaságból meg divatól, búzaságból borotválom. Egyszerűen izzadós vagyok(nem brutálisan, csak picit jobban mint az átlag) és ha nincs borotválva, akkor sokkal jobban beizzad, becsimbókosodik, aminek eredménye az orrfacsaró bűz. Nem mindig van lehetőség ilyenkor fürdésre. Ha borotválva van, akkor nem izzad annyira, és könnyebb ápoltan tartani. A gojósdezodor használata is könnyebb, nincs szagom.


Inkább azt tartom divatmajomnak, aki ezért megszól. Van a divatból b*ziskodós réteg, amiről megint van véleményem, de azok sem jobbak egy fokkal sem, akik zsigerből lefikáznak mindent ami csak a szemük elé kerül.


16F

2011. dec. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom ki hogy van vele,de én nem a mások hónalját figyelgetem és nem is érdekel,hogy ki borotválja,ki nem.Én le szoktam borotválni,nem rendszeresen,de néha,ez mindenkinek a magánügye szerintem.F.
2011. dec. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én barátom elképesztő büdös. Valamiért jobban izzad, mint az átlag. Ha nem borotválja a hónalját, konkrétan olyan szaga van, hogy megdöglesz. Lehet, hogy "b.uzis", bár szerintem e.talán nem, de hidd el, hogy ha ő nem szedné le hetente, kidobnám a kutyához, hogy ott aludjon, mert akkor nem lehet vele meglenni egy légtérben. XD
2011. dec. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Aha, amugy nekem iztelen es szagtalan. Jo kis kutyus.
2011. dec. 6. 20:42
 9/9 anonim ***** válasza:
hátt kell azért nem egy őserdő :D
2011. dec. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!