Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudtok ilyen idézetet mondani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok ilyen idézetet mondani?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akit szeretek, de sajnos csak plátói, mert neki a nők hajszolása, és a karrier fontosabb. Tehát én is csak egy strigula voltam a többi mellé, de viszont nagyon bensőséges baráti viszony alakult ki, aminek ezennel vége, mert nem akarom hogy tönkre tegyen. Tudtok olyan idézetet mondani, ami nem túl nyálas, de arról szól, hogy meg sem érdemli hogy szeressem? Vagy valamit, ami ide illik.
2011. dec. 6. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"mondhatnám az utca nyelvén: kajakra átb*sztál

mondhatnám kulturáltan: zátonyra futott kapcsolatunk

mondahatnám ahogy érzem: egyedül én biztam benned ezen a földön és ezért rúgtál belém a földön"

2011. dec. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Tudod, 4 féle idő létezik:

A múlt...

A jelen...

A jövő...

és a rád elb@szott...


Tudom, nem pont ilyenre gondoltál, de ez jutott eszembe.

2011. dec. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
"meg sem érdemled hogy szeresselek" ez jó?
2011. dec. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Na bakker... A Fanka szöveg merg nem jutott eszembe. Áááááá. Gratual első... (második voltam)
2011. dec. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2011. dec. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Az emberek csalódást okoznak. Ez rendben van. Nagyjából számítok is rá. De mi van, ha egy napon rájössz, hogy te vagy a kiábrándító?"


"Az ember mindig csalódik. De a csalódás néha nagyon jó, mert hasznosan gazdagítja tapasztalatainkat a világról, az emberekről, s elindítója lehet egy bennünk meginduló folyamatnak."


"Azt hinnéd, kedves, önzetlen, hogy ő csak jót akar mindenkinek, de aztán megérint. Szerelemmel érint meg, ami éget, mint a tűz, azt mondod, milyen forró, mennyire szép, el vagy varázsolva, de az nem varázs, méreg!"

2011. dec. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, nagyon jók! Ment a zöld kéz! :) De jöhet még!! :)
2011. dec. 6. 20:47
 8/8 anonim ***** válasza:

‎-Honnan tudod hogy hazudik egy férfi?

-Mozog a szája!



Mindig ott lesz egy nálam szebb lány, nekem csak meg kell találnom azt a fiút akit ez nem érdekel.. :)



‎"..Ülök és hallom, hogy minden csaj kurv@, nekik olyan csaj kéne aki természetes, aki nem adja oda magát minden út menti fiúnak, aki néz is ki valahogy és nem fekszik egy hét alatt össze több fiúval. Osszák, hogy ők mennyire akarnának egy olyan csajt aki rendes, egyszerű és meglehet bízni benne.

-A természetes, nem kurv@ lányokat akarjátok? Olyan lány kell aki tud szeretni és megbízhatsz benne? Érdekes... itt vagyok és még hányan vannak itt mégis nektek, azok kellenek akik kurv*k, többit le se szarjátok...És még ti beszéltek?

Nekem olyan pasi kéne aki szeret, akibe megbízhatok, aki 2 nap járás után nem akar ágyba vinni , aki átölel ha kell, aki megvigasztal, ha fáj... De azok a pasik hol vannak? De mégse mondtam semmit, csak elmosolyodtam és nevettem azon, hogy mennyire vakok is tudnak lenni az emberek..."


A nők többet gondolkodnak azon, hogy min gondolkodnak a férfiak, mint amennyit a pasik egyáltalán gondolkodnak.. :)


Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit mondanak! Zseni, ha tudod, melyik felét :)


Nem zavarom a boldogságod, nem könyörgök, hogy szeress, lesz még idő mikor büszke szíved magától felkeres :)


Elbizonytalanodtam. Csak néztem a képed. . de nem jutottam igazából semmire. Mert ezzel megint csak ugyanaz a baj, mint általában. . . mire rájössz, hogy volt egy bolond kislány, aki bolondult érted, addigra feladom a reményt és lemondok rólad!


Ti férfiak azt hiszitek, hogy mindent megengedhettek magatoknak, hogy az egész világ körülöttetek forog, és mindenki más csak selejt. Hát nehogy azt hidd.


‎.. azthiszed, attól vagy erős ha elnyomod az érzéseid? Ez a legnagyobb felelőtlenség, persze mosolyoghatsz mintha nemtörtént volna semmi. De amikor este egyedül vagy az ágyadban a sok gond, és valakinek a hiánya olyan vihart indíthat el, amire az éjszaka sem adhat menedéket. De persze mosolyoghatsz. Az sosem árt ...


Így szokott lenni a filmekben is: a legutolsó pillanatban, amikor a nő már éppen felszállna a repülőgépre, megjelenik az elkeseredett férfi, megragadja a nőt, megcsókolja, és nem engedi el, miközben a légitársaság alkalmazottai elnézően mosolyognak. Aztán jön a felirat: "Vége", és minden néző tudja, hogy azok ketten most már boldogan élnek, amíg meg nem halnak.

"A filmek soha nem mesélik el, mi történik azután" - gondolta. Házasság, egyre kevesebb szex, előkerül a férj szeretőjének első levele, botrány, a férj esküdözik, hogy soha többet, előkerül a második, újabb botrány és fenyegetőzés, hogy elválik, de ezúttal a férj nem reagál olyan határozottan, csak annyit mond, hogy szereti. A harmadik után a hallgatást választja,mert mi van, ha most azt mondja a férje, hogy már nem szereti, és elmehet?

Nem, a filmek nem erről beszélnek. Véget érnek, mielőtt a valóság elkezdődne.


hirtelen most ezeket találtam de van még rengeteg :)

2011. dec. 7. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!