Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy viseljem el a haverom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viseljem el a haverom sikereit a nőknél?

Figyelt kérdés

szal,elég sokat járjuk a várost.Ebből adódik,hogy sok lánnyal is összefutunk.

Viszont azt vettem észre,hogy engem szinte észre sem vesznek,míg a haverért odaáig vannak.

Pedig nem egy szépfiú,ezt inkább rám szokták mondani!

Akkor miért lehet mégis az,hogy ő ennyire bejön a nőknek én meg mintha nem is lennék mellette?!

Ez kajak pocsék érzés!

Most mit csináljak?

Hanyagoljam a havert vagy törődjek bele a dolgokba?

De azt hiszem ez utóbbi nem megy,mert nagyon rosszul esik,hogy engem észre sem vesznek mellette!

Vagy inkább rá se nézzek a lányokra,ha vele vagyok a városban?

Köszi a válaszokat!


2011. dec. 6. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Hagyjad rá most az hogy megnézik a nők na és?ha jóképű vagy és rendes (vagy bunkó ki tudja mi kell a nőnek) akkor lesz csajod és nem fog annyira érdekelni a többi lány ha haverra néznek...
2011. dec. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Inkább akkor keress csajt magadnak amikor az "elemedben" vagy. Közel jársz az igazsághoz amikor felteszed azt a kérdést hogy "rá se nézzek a lányokra,ha vele vagyok a városban?" Valóban értelmetlen, inkább akkor ha teljeskörű önbizalommal rendelkezel.
2011. dec. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Pedig nem egy szépfiú,ezt inkább rám szokták mondani! "

Ez kicsit egosnak tűnt..lehet jobb vagy külsőre,de neki meg sokat dob a kisugárzása ..

Vagy csak az ő sikereit veszed észe.

Amúgy mindenkinek más jön be,ne keseredj!

És ha igaz barátod (pl. nem hódítja el a csajokat),akkor ne hagyd elveszni! :\

Legyél vele,és ha őt vennék észre előbb,akkor ne féltékenykedj,ne legyen feltűnési viszketegséged.Csak legyél természetes,NORMÁLIS. :)

Nem jó,ha harcoltok a barátoddal esetleg..

Fel a fejjel,próbálj kicsit jobb kisugárzást "gyártani"! Mosolyogj és ne törjenek le a dolgok!:)


(Amúgy megértem a helyzetet,én ezt éreztem egyik bnőmmel kapcsolatba..már nagyjából elmúlt.:) )

2011. dec. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nagyon rendesek vagytok,hogy így próbáltok vígasztalni,de tényleg annyira rossz érzés!

Rám jó,ha csak minden 20.lány néz,őt meg szinte mindegyik!

Nem is értem!

Pedig tényleg nem egy szépfiú,de van benne valami,ami bejön a lányoknak,legalábbis úgy néz ki.

Én meg csak fővök a levemben,hogy ennél a csajnál is ő a nyerő.

Kegyetlen rossz érzés!

Mert,ha úgy nézne ki,mint mondjuk George Clooney,Brad Pitt vagy mit tudom én,valami sztárikon!

Egyébként egy társasági dumálásnál ő maga mondta rólam,hogy szépfiú vagyok!

Ma is ugyanaz történt,ami eddig.

Őt szinte minden nő megnézi engem meg szinte egyik sem!

Helyesebben,azért durva,hogy ha magamba vagyok,akkor sok nőn látszik bejövök nekik,de akármelyik haverommal,akkor meg sokszor észre sem vesznek!

Viccen kívül,akármelyik haverommal,van vagy 30.

Na,mi van ilyenkor kedves kommentelők?!

2011. dec. 7. 17:05
 5/5 anonim ***** válasza:

:S szívás..

ez rossz érzés,elhiszem.nem tehetsz mást,szerintem viseld el,javíts a kisugárzásodon..és kész,akkor lehet több sikered lesz!

2011. dec. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!