Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Természetes? El kell viseljem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Természetes? El kell viseljem anélkül hogy szakítanék?

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy, szerintem nem természetes hogy a 21éves barátom ok nélkül csak hirtelen 2hetente csatt részegre issza magát.

Nem nagyon zsűrizem az ilyesmit!

Szeretném hogyha ezt is ritkítaná, mondjuk néhány hónapokra, mert szerintem ha nincs oka nem kell inni.

Komolyan gondoljuk a kapcsolatunkat, szóval ezért tenni kell, viszont nem szeretnék egy alkoholistát magam mellé.

Hisz pénteken még a kocsiba is beült!

Hogyan kérjem meg rá hogy ne igyon???Sehogy? Nincs hozzá jogos esetleg?


2011. nov. 28. 13:26
 1/7 MariskaHargitai ***** válasza:
Mondd el neki amit ide leírtál! Ha nem hajlandó változni és neked így nem jó, akkor szakítsatok!
2011. nov. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lenne jogod hozzá megkérni, de 100% hogy lehetetlen! Részeg alkoholista lesz belőle pár év múlva és rengeteg, rengeteg ideget megfogsz enni miatta, hogy a füllét rágd, mert ott kellesz, hogy legyél különben részeg lesz mindig mint egy csacsi! Ez 100% így lesz. Tönkre fogod magad tenni mellette és ezt nem hülyeségből írom neked. Ezek a tények és innentől te döntsd el, hogy neked ez megfelel vagy sem. Változtatni rajta nem fogsz.
2011. nov. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Menő". Vagyis annak hiszi magát.

Mondd meg neki h válasszon, vagy a pia és a részegség, vagy Te. Az ilyet csírájába kell elfojtani, mert később már lehet mind1 lesz. Ha szeret úgyis Téged választ. Ha nem, akkor jobb is h keresel vki mást, aki hozzád illik.

2011. nov. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem adj hálát az égnek, hogy csak két hetente rúg be. Egyébként hiszed vagy sem, az ilyennek van oka, max te nem tudsz róla.

Mi férfiak így engedjük ki a gőzt, néha kell. A két hetes ciklus pedig nem nagy dolog, fogadd el.

Ez már olyan dolog amivel a személye szabadságát korlátoznád, én tuti elküldenélek melegebb éghajlatra.

2011. nov. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
14:28 az éremnek két oldala van. Az alkoholosok biztos az alkohol mellett állnak ez TÉNY. Mint ahogy a fogalmazásodból látható is. Nagyon jól mondtam, hogy nem változik meg. Hiába fogja kérni akkor is a piához fog nyúlni. Tudom milyen egy alkoholista, szóval ne mutasd be nekem:) A kérdezőnek jobb lesz nélküle és meg is értem. Viszont a döntést neki kell hozznia és én csak elmondtam mire számíthat. Tudom mire számíthat!
2011. nov. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tehát szerinted az alkoholizmus ha elmegy néhány haver együtt hülyéskedni valahova néha, és isznak kicsit ? Elég szomorú mennyire látszik, hogy egykét embernek mennyire nincs élete...
2011. nov. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak kiforgatod a szavakat. Szerintem meg ez elég szomorú:S Ez jellemző az alkoholosoknál. Ezt bizonyítod is. Nem fogok veled vitatkozni, na csá!
2011. nov. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!