Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek bejön a csaj? Az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek bejön a csaj? Az egyik haverom szerint iszonyatosan dögös. Ti is hasonló véleményen vagytok?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2011. dec. 6. 21:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
basszus te beteg vagy
2011. dec. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
29%
Haverod anyakomplexusban szenved...?
2011. dec. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%

Hát kicsit öreg...:S De a korához képest jól tartja magát...

21L

2011. dec. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

még jó, hogy bejön.

ez egy igazi MILF, de megbasznám.

2011. dec. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Huh,anyakomplexus ide,anyakomplexus oda,baszott jó csaj.Főleg uccsó előtti képen elég ütős.Korához képest bombaaaa formában van.Nagyon is bejön.Valaki nem tudja a nevét véletlenül????
2011. dec. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
elég jó nő.
2011. dec. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
egyet értek az előzővel és a haveroddal,tényleg JÓ nő.szívesen felpróbálná.én is kíváncsi lennék a nevére!!!!
2011. dec. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

nem tudom mi a baj az idősebb nőkkel,meg ez az anyakomlexumos duma.

pl lisa ann

[link]

[link]

[link]

[link]


közel 40 a csaj,és mégis a lehető legnagyobb rendben van.eszméletlenül dögös!!!!

2011. dec. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ezt ismerem! Naughty America néven fut, de megvan valahol az igazi neve is!


Az első néhány nem tudom milyen impotens gyökér volt aki választ adott, de minden normális egészséges férfinek áll a farka ha csak ránéz erre a nőre!!!

Akinek ez a csaj nem jön be az tutira defektes!!!!!

25F

2011. dec. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
100%
Anyakomplexus az ha az idősebb nőkkel jobban kijössz mint a fiatalabbakkal? :O Nem tudom, akkor én anyakomplexusban "szenvedek", mert még csak idősebb barátnőm volt. És ez a MILF jól néz ki... Leszarom felvállalom... ANYAKOMPLEXUUUUS!!! :D
2011. dec. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!