Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A boldogsághoz feltétlenül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A boldogsághoz feltétlenül kell szex, egy egészséges ember életében?

Figyelt kérdés
2011. dec. 6. 21:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%
Azért lássuk be, sokat dob rajta...
2011. dec. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Panda Péter ***** válasza:
61%
egy komoly párkapcsolatba szerintem igen, mindenképpen.
2011. dec. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%

nem.

mindenkinek más és más az értékrendje.

van akinek kell, van akinek meg nem.


de nem ezen fog bukni vagy tovább élni 1 kapcsolat...mondom én akinek még életében nem volt párkapcsolata.

19F

2011. dec. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
57%
Igen fontos, abban az esetben ha az ember nem aszexuális.
2011. dec. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

A kettőnek semmi köze egymáshoz.

A boldogság érzelmi állapot. Ha kiegyensúlyozott az életed,a pároddal szeretitek,megértitek egymást,nincsenek komoly problémáid,akkor érezheted boldognak magadat.

De az is lehet boldog,akinek nincs párja.

A szex viszont érzéki dolog,a testi vágy kielégítésére szolgál. Ha nem tudod ezt a vágyat kielégíteni,akkor még nem leszel boldogtalan.Legfeljebb hiányérzeted lesz.

Ez akkor is igaz,hogy jobb a szex,ha érzelmileg kötődsz a partneredhez,és egy pár kapcsolatnak természetes velejárója.

2011. dec. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A szextől nem leszel boldog. Lehetsz boldog, ha szexelsz, és lehetsz boldogtalan is, pusztán a szex fog boldoggá tenni.
2011. dec. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Két ember életében akik szerelmesek egymásba, és kívánják egymást igenis boldogtalansághoz vezet, ha nem élhetik ki vágyaikat hacsak nem aszexuálisak. Lehet megcáfolni, de igazatok nem lesz, vagy csak nem volt még kapcsolatotok.
2011. dec. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem oldja a feszültséget, szóval lehet egy halvány köze a boldogsághoz.
2011. dec. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
nekem pl kell 20L
2011. dec. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen fagyi és csoki nélkül is lehet élni, és fürdés nélkül is! Sőt, egész életedben élhetsz bogyókon és magvakon, de a jó és boldog élethez rengeteg sok szex kell!!!
2011. dec. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!